W tej części Kutna czekali na to wiele lat. Podpisano umowę na budowę ulicę

Na tę chwilę mieszkańcy czekali od wielu lat. Wczoraj zastępca prezydenta Kutna Jacek Boczkaja podpisał umowę na budowę jeden z ulic na obrzeżach miasta.

Mowa o ulicy Paderewskiego. Mieszkańcy od wielu lat prosili władze miasta, aby zajęły się budową drogi. Do tej pory nie było tam asfaltu, tylko dosłownie dziura na dziurze.

- R E K L A M A -

– Podpisałem umowę na budowę ulicy Paderewskiego. Koszt zadania to 1.621.547 zł, a wykonawcami jest, co cieszy, konsorcjum kutnowskich firm. Za kilka miesięcy widok będzie zupełnie inny niż na załączonym zdjęciu. Pomimo pandemii działamy! Dużo zdrowia dla wszystkich – napisał w mediach społecznościowych wiceprezydent Jacek Boczkaja.

Władze miasta tym samym rozwiały wątpliwości, jakie ostatnio pojawiły się w opinii publicznej. W sprawie interpelację napisała nawet Ewa Rzymkowska, wiceprzewodnicząca Rady Miasta Kutno.

- R E K L A M A -

– W związku z sygnałami, jakie docierają do mnie od mieszkańców ul. Paderewskiego i okolicy, jakoby władze miasta zrezygnować miały z remontu tejże ulicy, bardzo proszę o potwierdzenie lub zdementowanie przedmiotowych informacji. Jeżeli remont ma zostać przesunięty/niewykonany, bardzo proszę o wskazanie przyczyn – napisała Ewa Rzymkowska, wiceprzewodnicząca Rady Miasta Kutno.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: