W tej części Kutna marketu jeszcze nie było. Ruszyła budowa

Niebawem w Kutnie będzie można zrobić zakupy w kolejnym sporym markecie. Przy ulicy Toruńskiej rozpoczęła się budowa kolejnego sklepu Dino w naszym mieście.

Prace budowlane rozpoczęły się w kwietniu i według informacji inwestora, zakończyć mają się planowano w lipcu. Niewykluczone więc, że jeszcze w wakacje będzie można zrobić zakupy w nowym kutnowskim sklepie. Lokalizacja zapewne ucieszy mieszkańców Dybowa, bowiem do tej pory w tej części Kutna nie było żadnego większego marketu.

- R E K L A M A -

Warto dodać, że będzie to już kolejny market Dino w Kutnie i okolicach. Sklepy tej sieci znajdują się między innymi na ul. Szymanowskiego, Tarnowskiego, Łąkoszyńskiej i Łęczyckiej.

Ponad 1500 sklepów Dino w całym kraju

– Ideę marketów „Najbliżej Ciebie” stworzyliśmy w 1999 roku, kiedy na fundamencie polskiego kapitału, – na terenie województwa wielkopolskiego, – powstały pierwsze sklepy DINO. W kolejnych latach systematycznie pracowaliśmy zarówno nad rozwojem sieci w nowych lokalizacjach, stałym podnoszeniem jakości oraz komfortem robienia zakupów przez naszych klientów – czytamy na stronie Dino.

- R E K L A M A -

Dziś Dino Polska jest jedną z najszybciej rozwijających się sieci supermarketów w Polsce. Posiadamy ponad 1500 placówek zlokalizowanych w województwach: wielkopolskim, dolnośląskim, lubuskim, opolskim, łódzkim, kujawsko-pomorskim, śląskim, mazowieckim, zachodniopomorskim, świętokrzyskim, małopolskim, pomorskim, podlaskim, warmińsko-mazurskim i lubelskim.

Satysfakcja Klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego za cel stawiamy sobie świeżość i dobrą jakość oferowanych towarów! – zapewniają przedstawiciele Dino.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: