reklama

W weekend Piknik Wśród Róż – będą niezwykłe koncerty

W tym roku scena w Parku Traugutta podczas „Pikniku Wśród Róż” gościć będzie wielu zdolnych artystów. Szczególnie zapraszamy wszystkie Mamy – bo to właśnie specjalnie dla Was odbędzie się jeden blok koncertowy.

Zaczynamy w sobotę 26 maja, gdzie młodzi kutnowscy tancerze i wokaliści zaprezentują swoje umiejętności w prezencie dla Mam. Występy dzieci i młodzieży z lokalnych zespołów i sekcji będzie można podziwiać od godziny 14 do 17.

- R E K L A M A -

Zaraz po koncercie ,,Róża dla mamy’’ scenę opanują romskie i bałkańskie rytmy i tańce za sprawą zespołu Romanca. Wszystkich, którzy lubią porywającą i żywiołową muzykę zapraszamy do Parku Traugutta na dwie godziny niezapomnianych przeżyć.

27 maja z kolei zaproponujemy coś dla miłośników muzyki ludowej. Od 14 wystąpią dla Was roztańczone i rozśpiewane Leszczynianki, Klonowianki i Strzelczanki.

- R E K L A M A -

W niedzielę, poza koncertami, zapraszamy na godzinę 16 na plenerowy spektakl dla dzieci ,, Jestem tu” przygotowany przez Dom Kultury w Łasku.

Tegoroczny PIKNIK WŚRÓD RÓŻ zakończy koncert Orkiestry Dętej Państwowej Szkoły Muzycznej z niezapomnianymi hitami muzyki filmowej.

- R E K L A M A -

26 i 27 maja koniecznie przyjdźcie do Parku Traugutta i posłuchajcie muzyki wśród róż!

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: