reklama

WAKACYJNE PIKNIKI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO

Przez cale wakacje odbywają się kolejne plenerowe wydarzenia organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, w trakcie których można zapoznać się z ofertą dofinansowań z Funduszy Europejskich. Pikniki to nie tylko świetna okazja, żeby dowiedzieć się o możliwościach rozwoju dla swojego biznesu, ale także szansa na wspólną zabawę w rodzinnym gronie.

- R E K L A M A -

Uczestnicy imprez pod chmurką mogą wziąć udział w wielu bezpłatnych atrakcjach. Koncerty, konkursy z nagrodami, a także wyjątkowe strefy zabaw dla najmłodszych to tylko niektóre z niespodzianek czekających na wszystkich gości. Na piknikach można również spróbować wspaniałych regionalnych przysmaków przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich.

Biznes w Łódzkiem z Funduszami Europejskimi

- R E K L A M A -

Podczas pikników wszyscy zainteresowani mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanej strefy Funduszy Europejskich, gdzie dowiedzą się jak uzyskać dofinansowanie do swojej działalności, a także jak założyć i rozwijać własną firmę w województwie łódzkim. Konsultacje i spotkania z beneficjentami Funduszy Europejskich, oraz bezpłatne porady pomogą im uzyskać odpowiedzi na pytania z zakresu dofinansowań i realizowanych projektów. Specjaliści rozwieją wszelkie wątpliwości, a beneficjenci podzielą się swoim doświadczeniem i wyjaśnią każdą zawiłą kwestię. Obywatele Ukrainy natomiast mogą dowiedzieć się jak i gdzie szukać pracy na terenie województwa łódzkiego.

Wakacyjne pikniki w powiecie kutnowskim

- R E K L A M A -

Letni Piknik Województwa Łódzkiego na terenie powiatu kutnowskiego odbędzie się już 22 lipca 2022 roku w Krośniewicach. Serdecznie zapraszamy na to plenerowe wydarzenie, na którym nie zabraknie konkursów z nagrodami i występów artystycznych, a także specjalnie przygotowanej strefy kulinarnej Kół Gospodyń Wiejskich. Na dzieci również czeka wiele atrakcji, wśród których znajdą się między innymi kolorowe dmuchane place zabaw.

Na zakończenie wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję pobawić się do muzyki na żywo i posłuchać niesamowitego koncertu. Udział w imprezie w Krośniewicach jest bezpłatny. Pikniki to świetna okazja, aby spędzić czas z najbliższymi oraz dowiedzieć się więcej o ofercie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, o Funduszach Europejskich i zacząć rozwijać własną firmę w Łódzkiem.

Kolejne z wydarzeń zaplanowane jest już na 29 lipca 2022 roku. Odbędzie się ono w Sędziejowicach na terenie powiatu łaskiego. Więcej informacji o pikniku pojawi się już wkrótce na facebookowym profilu „Zmieniamy Łódzkie”.

Fundusze Europejskie w Kutnie

Wybierając się na Piknik Województwa Łódzkiego do Krośniewic w powiecie kutnowskim, warto przy okazji odwiedzić także miasto róż – Kutno. Dzięki wsparciu ze środków unijnych miasto zakupiło przyjazne środowisku, niskoemisyjne autobusy oraz zmodernizowało infrastrukturę, co przyczyniło się do poprawy jakości transportu publicznego w Kutnie i zmniejszyło emisję zanieczyszczeń do atmosfery. Dofinansowanie ze środków unijnych umożliwiło również budowę elektrowni wiatrowej o mocy 800kW w gminie Bedlno, a także wyremontowanie dawnego budynku Domu Dochodowego Straży Ogniowej, który stał się Centrum Teatru, Muzyki i Tańca w Kutnie. To tylko niektóre z projektów zrealizowanych na terenie powiatu kutnowskiego w ramach wsparcia ze środków unijnych. Fundusze Europejskie aktywnie przyczyniają się do rozwoju każdego powiatu w województwie łódzkim i poprawiają jakość życia w przestrzeni publicznej.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: