reklama

Ważna informacja w sprawie Punktu Szczepień Powszechnych w Kutnie!

Starostwo Powiatowe w Kutnie przekazało ważną informację w sprawie funkcjonowania Punktu Szczepień Powszechnych w "Staszicu", który otwarty będzie także w ten weekend.

Jak podają powiatowe władze, wyjątkowo, w dniach 8-9.05.2021 (sobota i niedziela) w Punkcie Szczepień Powszechnych przy ulicy Oporowskiej 7 w Kutnie będą prowadzone szczepienia.

„Chwilowa zmiana spowodowana jest przerwą techniczną, która nastąpili 10 maja br (poniedziałek). Jednocześnie zachęcamy do rejestracji na szczepienia przez portal pacjenta na pacjent.gov.pl lub przez infolinię 989. Za utrudnienia przepraszamy” – czytamy w komunikacie wydanym przez Starostwo Powiatowe w Kutnie.

- R E K L A M A -

W weekend 8-9 maja PSP będzie funkcjonował w godzinach: sobota 10-14, niedziela 10-13.

Jak podają eksperci z firmy DERMEX Sp z o. o. wraz z którymi otworzyliśmy ten masowy punkt szczepień, będzie on w stanie obsłużyć ponad 1000 osób dziennie – mówi Starosta Kutnowski, Daniel Kowalik.

- R E K L A M A -

Warto też wspomnieć o niewykorzystanych dawkach szczepionek. Będzie istniała możliwość zaszczepienia się „od ręki” w ramach niewykorzystanych dawek. Informacja ta pojawi się m.in. w mediach społecznościowych firmy DERMEX Sp z o.o. – dodaje Tomasz Walczewski, członek zarządu powiatu kutnowskiego.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: