Wiadomości KutnoKutnoWażne informacje kutnowskiego sztabu WOŚP o stacjonarnych puszkach

Ważne informacje kutnowskiego sztabu WOŚP o stacjonarnych puszkach

Kutnowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wydał komunikat dotyczący puszek stacjonarnych, do których będzie można wrzucić pieniądze.

- Reklama -

Wiadomo, że w tym roku Sztab dysponuje dwoma rodzajami puszek stacjonarnych.

- Reklama -

Pierwsza z nich to Sztabowa Puszka Stacjonarna. To puszka funkcjonująca tylko przy Sztabie i na wydarzeniach – może znajdować się w instytucjach publicznych i kulturalnych. W celu rejestracji puszki należy skontaktować się ze Sztabem. Ostatecznym terminem gwarantującym rozpatrzenie zgłoszenia Sztabowej Puszki Stacjonarnej jest dzień 27.01.2023 r.

Druga to Firmowa Puszka Stacjonarna. I to na przykład puszka w sklepie, u fryzjera, w restauracji, na stacji benzynowej itp. Do jej rejestracji niezbędne jest posiadanie numeru NIP lub w przypadku rejestracji w kraju innym niż Polska obowiązującego tam numeru identyfikacji podatkowej. Rejestracja odbywa się przez stronę iwolontariusz.wosp.org.pl:

  1. Opiekun zbiórki do Firmowej Puszki Stacjonarnej zakłada konto na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl.
  2. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i aktywowaniu konta (poprzez kliknięcie w link otrzymany mailem) przystępuje do zgłoszenia Firmowej Puszki Stacjonarnej.
  3. Opiekun zbiórki uzupełnia formularz zgłoszeniowy Firmowej Puszki Stacjonarnej, wpisując wymagane dane w zakładce „Chcę reprezentować firmę”.
  4. Opiekun zbiórki wybiera Sztab z listy (Hufiec ZHP Kutno) lub wpisuje kod TOKEN (#5097). Będzie to Sztab, w którym odbierze materiały niezbędne do przeprowadzenia zbiórki,
    zda i rozliczy Puszkę po zakończonej kweście.
  5. Następnie firma oczekuje na akceptację ze strony Sztabu i Fundacji.
- Reklama -

Ostatecznym terminem, który gwarantuje rozpatrzenie zgłoszenia Firmowej Puszki Stacjonarnej, jest dzień 27.01.2023 r.

Zbiórki do Sztabowych i Firmowych Puszek Stacjonarnych mogą odbywać się w dniach 10.12.2022 r. – 29.01.2023 r.

(Źródło: Sztab WOŚP Kutno)

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: