Ważne przedsięwzięcie w regionie. O szczegółach informuje poseł Rzymkowski

Polska Spółka Gazownictwa sp. o. o. będzie kontynuować budowę sieci gazowej w gminach: Żychlin i Dobrzelin. W tej sprawie interweniował kutnowski poseł Tomasz Rzymkowski.

Mieszkańcy gminy Żychlin skontaktowali się z Biurem Poselskim dr. Tomasza Rzymkowskiego z zapytaniem o możliwości przyłączenia do sieci gazowej. W Żychlinie i Dobrzelinie sieć gazowa jest już doprowadzona do części ulic, jednakże nie wyczerpuje to oczekiwań potencjalnych odbiorców.

- R E K L A M A -

W ramach Programu Przyspieszenia Inwestycji w Sieć Gazową, który ogłosił premier Mateusz Morawiecki w 2018 r. PSG Sp. z o. o. realizuje w Żychlinie przetarg na stację LNG. Najpóźniej w 2022 r. mieszkańcy gmin Żychlin i Dobrzelin będą mogli korzystać z gazu ziemnego. Budowa dalszej siatki połączeń będzie uzależniona od zainteresowania mieszkańców, dlatego PSG sp. z o. o. będzie chętnie przyjmować zgłoszenia, które posłużą do planowania dalszych inwestycji.

Wzory wniosków o określenie warunków przyłączenia do sieci gazowej dostępne są na stronie www.psgaz.pl. Wypełnione formularze należy przesyłać na adres:

- R E K L A M A -

Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.
Oddział Zakład Gazowniczy w Łodzi

Gazownia w Skierniewicach
Al. Macieja Rataja 6
96-100 Skierniewice

PSG uruchomiła również specjalny Portal Przyłączeniowy, dostępny pod adresem: www.przylaczenłe.psgaz.pl., za jego pomocą w bezpieczny i bardzo prosty sposób można zdalnie przeprowadzić cały proces przyłączeniowy. Informacji o możliwościach przyłączenia do sieci gazowej udziela p. Katarzyna Kwiecień-Majkowska, tel. 885-921-061

- R E K L A M A -

informacja prasowa biura poselskiego Tomasza Rzymkowskiego

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: