reklama

Ważny dzień w szkole w Nowem. Ślubowali pierwszoklasiści – ZDJĘCIA

To był wyjątkowy dzień dla społeczności Szkoły Podstawowej im. gen. Władysława Andersa w Nowem. Wszystko za sprawą ślubowania klas pierwszych. W wydarzeniu udział wzięli samorządowcy, między innymi członek zarządu powiatu kutnowskiego Tomasz Walczewski.

- R E K L A M A -

Ślubowanie to ogromnie ważne wydarzenie w życiu pierwszoklasistów. Rozpoczęło się uroczyście od odśpiewania hymnu, następnie nastąpiło ślubowanie i pasowanie na ucznia szkoły przez dyrektor Aleksandrę Antoniewicz.

Po oficjalnych uroczystościach pierwszoklasiści przygotowali występy artystyczne.

- R E K L A M A -

― Serdecznie dziękuję za zaproszenie Pani Dyrektor, rodzicom, nauczycielom, a także uczniom. Jestem pod ogromnym wrażeniem jak uczniowie przepięknie śpiewali i przygotowali swój występ. Życzę Wam samych dobrych chwil. Pamiętajcie to pierwsze Wasze ślubowanie w Szkole w Nowem. Później przed Wami kolejne, już w wybranej przez Was szkole średniej. Życzę Wam, by szkolna przygoda, którą rozpoczynacie była pełna radości, by nauka nie sprawiała problemów. Życzę Wam samych słoneczek, a później samych piątek i szóstek ― mówił Tomasz Walczewski, członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

Po przemówieniu, członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego Tomasz Walczewski wręczył każdemu pierwszoklasiście worek „Ekologiczny Powiat Kutnowski” wypełniony gadżetami Powiatu Kutnowskiego.

- R E K L A M A -

― Przed chwilą złożyliście ślubowanie i zostaliście mianowani uczniami Szkoły Podstawowej im. Gen. Władysława Andersa w Nowem, sprawa jest bardzo poważna, bowiem nie jesteście już przedszkolakami, a pełnowartościowymi uczniami. Zobowiązuje Was to do przykładnej nauki i godnego reprezentowania szkoły ― mówił Krzysztof Urbański, wiceburmistrz Krośniewic.

Uroczystość zakończyła się podziękowaniami pierwszoklasistów, którzy wręczyli róże zaproszonym gościom. Tomasz Walczewski, członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego przekazał róże na ręce wychowawczyni klasy pierwszej, a dzieci głośno krzyknęły imię wychowawczyni.

(Powiat Kutnowski)- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: