Wiadomości KutnoKutnoWciąż trwa przebudowa ulicy Skłodowskiej. Kiedy pojadą tędy kierowcy? 📷

Wciąż trwa przebudowa ulicy Skłodowskiej. Kiedy pojadą tędy kierowcy? 📷

Mamy dobre wiadomości dla kierowców. Jeśli nie pojawią się nieprzewidziane okoliczności, to już za dwa tygodnie będzie można przejechać wyremontowaną ulicą Marii Skłodowskiej-Curie.

Na ulicy Marii Skłodowskiej-Curie cały czas trwają prace przy przebudowie. O ich postęp zapytaliśmy w kutnowskim magistracie.

- Reklama -

– Na razie na jezdni regulowane są studzienki kanalizacyjne. Robotnicy wylewają też asfalt na powstającej ścieżce rowerowej. Termin zakończenia robót to 15 kwietnia, a więc powoli zbliżamy się do końca tej inwestycji. Mamy nadzieję, że pogoda będzie łaskawa i pozwoli drogowcom na skuteczną pracę w ostatnich tygodniach realizacji tej inwestycji – komentuje Kamil Klimaszewski z biura prasowego Urzędu Miasta Kutno.

- Reklama -

Dzięki inwestycji droga zyska nową nawierzchnię i odwodnienie. Dodatkowo wybudowany zostanie ciąg pieszo-rowerowy, dzięki czemu spacery i wycieczki rowerowe staną się dużo bardziej bezpieczne.

Utrudnienia na ul. Marii Curie-Skłodowskiej rozpoczęły się w styczniu tego roku.

- Reklama -

Dla kierowców przygotowany został objazd ulicami: Maczka, Graniczną i drogą gminną, którą można wrócić na ulicę Skłodowskiej-Curie.- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: