reklama
reklama
reklama
reklama

Weekend Cudów Szlachetnej Paczki coraz bliżej. Już 26 rodzin ma darczyńców, ale kolejne czekają na pomoc

Wielkimi krokami zbliża się Weekend Cudów Szlachetnej Paczki. Obecnie rodziny z powiatu kutnowskiego znalazły już 26 darczyńców, są to zarówno firmy jak i osoby prywatne. W Bazie Rodzin pozostały jeszcze 2 rodziny, które nadal czekają na pomoc.

- R E K L A M A -

Jest to Pani Elżbieta, która mimo trudności jakie ją spotkały, jest osobą uśmiechniętą oraz skromną. Stara się jak może, nie narzeka. Niestety, ale w kwietniu tego roku zachorowała na raka płuc i wszystko się zmieniło w jej życiu. Kobieta jest już po operacji i ma usunięte częściowo płuco.

Jest też Pani Emilia która, w czerwcu otrzymała wyrok-nowotwór złośliwy. Od tego czasu jej życie to szpital i dom na zmianę, mimo to, kobieta jest bardzo dzielna. Pani Emilia jest po kilku chemioterapiach, ale czeka jeszcze na radioterapię. Rodzina obecnie próbuje odłożyć pieniądze na operację wzroku dla Kingi- jej młodszej siostry, bez której nie będzie mogła wykonywać swojego wymarzonego zawodu. Pełną historie tych Rodzin można poznać wchodząc na stronę www.szlachetnapaczka.pl, następnie wybieramy woj. łódzkie i powiat kutnowski.

- R E K L A M A -

Kutnowscy wolontariusze kończą już odwiedzanie zgłoszonych rodzin. Odbyło się już spotkanie rejonowe wolontariuszy, zadania zostały rozdzielone i wielkimi krokami zbliżają się do przygotowań Weekendu Cudów, który odbędzie w dnia 11-12 grudnia. Magazyn jak co roku mieści się I Liceum Ogólnokształcącego im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie ul. Dąbrowskiego 1

Jestem bardzo dumna z pracy, jaką włożyli w tym roku wolontariusze, mamy dzięki temu naprawdę piękne rodziny włączone do projektu. Oczywiście nie obeszło się bez problemów i komplikacji, ale cytując moich wolontariuszy „nie ma problemów, są wyzwania! Bardzo dziękuję drużynie za zaangażowanie! – komentuje Justyna Szymańska, liderka Szlachetnej Paczki w powiecie kutnowskim.

Trwa już przygotowywanie paczek:
TAK WYGLĄDAŁ WEEKEND CUDÓW w 2020 ROKU:fot. Porozumienie dla Kutna


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: