reklama

Weekend pod hasłem Pringles!

W miniony weekend odbyło się wielkie święto dla pracowników kutnowskiej fabryki Pringles i ich rodzin. Fabryka produkująca popularne przekąski świętuje w tym roku 15–lecie fabryki Kellogg’s. Od rozpoczęcia w niej produkcji chipsów Pringles minęło 10 lat.

- R E K L A M A -

W minioną sobotę i niedzielę na terenie fabryki odbył się wielki rodzinny piknik, którego celem była integracja rodzin i celebracja sukcesów fabryki.

– Cieszę się, że jesteście! I cieszę się, że mogę być częścią tak wspaniałego zespołu– tak rozpoczął swoje przemówienie Ronny Matthijs, Dyrektor zakładu w Kutnie.

- R E K L A M A -

Wspaniała rodzinna atmosfera, pyszne piknikowe smakołyki i podkreślane na każdym kroku hasło #wecare (tłum. „zależy nam”, „dbamy”) towarzyszyły wszystkim uczestnikom pikniku przez cały weekend.  Na pracowników i  ich rodziny czekały atrakcje tematyczne w stylu kinowym, oraz stoiska przygotowane przez Forum Kobiet czy grupę Go Green (grupy tworzone przez pracowników firmy).

Podczas pikniku świętowano także otwarcie najnowszej, piątej linii produkcyjnej Pringles.

- R E K L A M A -

– Sukces naszej fabryki to ludzie. W przypadku naszej najnowszej linii K5 potrzebowaliśmy zaledwie dwóch tygodni, żeby uzyskać pożądaną wydajność linii. Dla porównania, to aż osiem razy szybciej w porównaniu do pierwszej linii zainstalowanej 10 lat temu! Doświadczenie naszych ludzi i ich podejście do pracy daje tak znakomite rezultaty. To dzisiaj świętujemy wspólnie z naszymi rodzinami – dodaje Marcin Lewicki, Starszy Kierownik ds. Utrzymania Obiektów, Zapewnienia Mediów, Inżynierii, Rozruchu i Zrównoważonego Rozwoju.

Kutnowska fabryka jest jednym z najbezpieczniejszych i wielokrotnie nagradzanych pracodawców w regionie. Najwyższa jakość produkowanych w Kutnie chipsów Pringles znana jest na całym świecie. Zorganizowane wydarzenie jest przykładem tego, że kutnowska fabryka daje pracownikom więcej niż miejsce do pracy.

– To miejsce ukształtowało mnie jako dorosłego człowieka. To właśnie tutaj poznałam wielu fantastycznych ludzi. W naszej fabryce podejmujemy szereg działań, oraz angażujemy się w inicjatywy prospołeczne po to, by ludzie czuli się zaopiekowani, zauważeni i wysłuchani. Priorytetem jest dla nas zapewnienie bezpieczeństwa naszym pracownikom,  poczucia stabilności ale również możliwości ciągłego rozwoju – komentuje Justyna Maciążek, Kierownik ds. KWS.

Piknik rodzinny był jednym z wielu wydarzeń organizowanych przez fabrykę. Przez dwa słoneczne dni imprezę odwiedziło prawie 2000 sympatyków popularnych chipsów Pringles. To był wspaniały czas!

materiał partnera

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: