Weź udział w konkursie i wygraj tabliczkę na swój dom

Nie przegap okazji! Weź udział w konkursie i wygraj tabliczkę z numerem adresowym na swój dom! Co musisz zrobić?

Mieszkasz w Kutnie? Jesteś właścicielem domu jednorodzinnego? Chcesz otrzymać bezpłatnie nowoczesną i wykonaną zgodnie z SIM tabliczkę z numerem adresowym na Twój dom? To proste! Poszukaj w swoim domowym archiwum i przyślij nam interesującą fotografię przedstawiającą Kutno, życie jego mieszkańców lub wydarzenia z naszego miasta z okresu do końca XX wieku!

- R E K L A M A -

Bądź pierwszym na swojej ulicy, który ma nowoczesną tabliczkę adresową wykonaną zgodnie z Systemem Informacji Miejskiej w Kutnie. Włącz się w realizację Kutnowskiego Systemu Informacji Miejskiej!

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej zaprasza Kutnian, którzy mieszkają w domach jednorodzinnych do konkursu pod nazwą „Tabliczka na Twój dom w barwach Kutnowskiego Systemu Informacji Miejskiej”.

- R E K L A M A -

Głównym celem konkursu jest upowszechnienie nowoczesnego, spójnego i czytelnego Systemu Informacji Miejskiej wśród mieszkańców Kutna oraz zebranie kolekcji wartościowych fotografii i dokumentów z życia Kutna i jego mieszkańców, które znajdują się w domowych i rodzinnych archiwach kutnian.

Kto może wziąć udział w konkursie?

- R E K L A M A -

Każdy z mieszkańców Kutna będący właścicielem budynku jednorodzinnego! Jeżeli chcesz uczestniczyć w naszym konkursie – po prostu wyślij skan fotografii lub dokumentu opatrzony opisem. Liczymy, że biorący udział w konkursie prześlą jak najstarsze fotografie miejsc i ludzi oraz wydarzeń z życia Kutna lub dokumenty.

Jak wziąć udział?

Aby przystąpić do konkursu należy przesłać fotografię lub dokument w wersji elektronicznej (zeskanowane) w rozdzielczości nie mniejszej niż 600 dpi w formacie jpg. Przesyłane pliki nie mogą być większe niż 20 mb. Do konkursu można zgłaszać dowolną liczbę fotografii lub dokumentów.

W przypadku braku możliwości zeskanowania fotografii lub dokumentu w domu prosimy o dostarczenie Organizatorowi fotografii lub dokumentu w formie papierowej, które po zeskanowaniu Organizator od razu odda właścicielowi.

Sposób zgłaszania fotografii do konkursu:

– za pomocą poczty e-mail na adres: konkurs@tpzk.eu
– pocztą tradycyjną do siedziby Organizatora: Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej, 99-300 Kutno, ul. Narutowicza 20 z dopiskiem na kopercie „Tabliczka na Twój dom w barwach Kutnowskiego Systemu Informacji Miejskiej”
– osobiście do siedziby organizatora: Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej, 99-300 Kutno, ul. Narutowicza 20 (wtorki 16.oo – 19.oo).

Skany fotografii i dokumentów można nadsyłać w terminie od 15 maja do 31 sierpnia 2018r.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu Prezydenta Miasta Kutno.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: