reklama
reklama
reklama
PanoramaKutna.plKutnoWiadomo, dlaczego ustawiono sygnalizację na Józefowie. Jest komentarz UM Kutno

Wiadomo, dlaczego ustawiono sygnalizację na Józefowie. Jest komentarz UM Kutno

Wiadomo już, dlaczego przy wiadukcie na Józefowie zamontowana została sygnalizacja świetlna. Mamy komentarz UM Kutno w tej sprawie.

Wczoraj pisaliśmy o sporych utrudnieniach w okolicach wiaduktu na Józefowie, po tym gdy zamontowana została sygnalizacja świetlna. Kierowcy informowali nas o tym, że w godzinach porannych korek ciągnie się aż… do skrzyżowania Warszawskiego Przedmieścia z ul. Troczewskiego.

- R E K L A M A -

„Kto ustawiał światła pod wiaduktem na Józefowie? W zeszłym tygodniu ich nie było i wracałem do domu 15 minut, a teraz sam dojazd po godz. 15 od McDonalds do wiaduktu zajmuje 30 minut!” – denerwuje się Adam.

Podobnych komentarzy od wczoraj nie brakuje. „Tam jest tragedia”, „Ten kto synchronizował w stronę miasta niech się puknie”, „Tyle lat radził sobie człowiek bez świateł w tym miejscu, a teraz jakiś mądry je ustawił i jest dramat” – to tylko nieliczne z nich.

- R E K L A M A -

Z zapytaniem w sprawie pojawienia się sygnalizacji udaliśmy się do Urzędu Miasta Kutno. Jak podaje biuro prasowe kutnowskiego magistratu, tymczasowa sygnalizacja została ustawiona w reakcji na zgłoszone prośby kierowców poruszających się w tej części miasta.

„Ruch na tym odcinku będzie obserwowany a sygnalizacja dostosowywana do jego potrzeb. Jeżeli to rozwiązanie nie będzie pomocne, nie usprawni ruchu to z niego zrezygnujemy” – dodaje biuro prasowe UM Kutno.

Nie przegap: