Wiadomo, kiedy ruszy przebudowa wiaduktu na Józefowie! Mamy najnowsze informacje

Prezydent Miasta przekazuje bieżącą informację uzyskaną od przedstawiciela firmy Strabag, wykonawcy modernizacji linii kolejowej E20.

- R E K L A M A -

Rozpoczęcie prac związanych z przebudową wiaduktów w ul. Troczewskiego i Warszawskie Przedmieście/Józefów planowane jest w II kwartale bieżącego roku (koniec kwietnia – początek maja).

W kwietniu br. przewidziane jest rozpoczęcie prac przygotowawczych, które nie będą miały jednak znaczącego wpływu na utrudnienia w ruchu w tej części miasta. Po dokładnym określeniu terminu rozpoczęcia prac drogowych, planowane jest spotkanie władz miasta z wykonawcą, mające na celu omówienie szczegółów związanych z utrudnieniami komunikacyjnymi podczas remontu – informuje biuro prasowe UM Kutno.

- R E K L A M A -

Koniec czeskiego filmu?

Miejmy na dzieję, że informacje przekazane przez prezydenta to koniec czeskiego filmu w sprawie terminu rozpoczęcia przebudowy wiaduktów.

Przypomnijmy, jeszcze kilka dni temu wydawało się, że remont ruszy w marcu. Tak odpowiedział na interpelację posła Dariusza Jońskiego, sekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury Andrzej Bittel.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: