reklama
reklama
reklama
PanoramaKutna.plKutnoWiadomo, kiedy ruszy przebudowa wiaduktu na Józefowie! Mamy najnowsze informacje

Wiadomo, kiedy ruszy przebudowa wiaduktu na Józefowie! Mamy najnowsze informacje

Prezydent Miasta przekazuje bieżącą informację uzyskaną od przedstawiciela firmy Strabag, wykonawcy modernizacji linii kolejowej E20.

- R E K L A M A -

Rozpoczęcie prac związanych z przebudową wiaduktów w ul. Troczewskiego i Warszawskie Przedmieście/Józefów planowane jest w II kwartale bieżącego roku (koniec kwietnia – początek maja).

W kwietniu br. przewidziane jest rozpoczęcie prac przygotowawczych, które nie będą miały jednak znaczącego wpływu na utrudnienia w ruchu w tej części miasta. Po dokładnym określeniu terminu rozpoczęcia prac drogowych, planowane jest spotkanie władz miasta z wykonawcą, mające na celu omówienie szczegółów związanych z utrudnieniami komunikacyjnymi podczas remontu – informuje biuro prasowe UM Kutno.

- R E K L A M A -

Koniec czeskiego filmu?

Miejmy na dzieję, że informacje przekazane przez prezydenta to koniec czeskiego filmu w sprawie terminu rozpoczęcia przebudowy wiaduktów.

Przypomnijmy, jeszcze kilka dni temu wydawało się, że remont ruszy w marcu. Tak odpowiedział na interpelację posła Dariusza Jońskiego, sekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury Andrzej Bittel.


Nie przegap: