reklama
reklama

Wiatr łamie drzewa i zrywa dachy. Służby w Kutnie i okolicach w akcji [ZDJĘCIA]

Strażacy z Kutna i całego powiatu kutnowskiego dosłownie co chwilę otrzymują nowe zgłoszenia dotyczące skutków silnego wiatru.

Od samego rana do dyżurnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej co rusz wpływają nowe zgłoszenia. Dotyczą głównie połamanych drzew, które zagrażają budynkom lub osobom postronnym.

- R E K L A M A -

W Głogowcu ułamane drzewo spadło na auto, jednak na szczęście nikt nie został poszkodowany. W innych częściach powiatu także wiele drzew zostało powalonych na drogi i blokowały przejazd.

W Kutnie do najgroźniejszego zdarzenia doszło w „Dąbrowszczaku”, gdzie z hali sportowej zerwany został dach. Z powodu silnego wiatru zamknięty został między innymi cmentarz na Cmentarnej, zamknięto też park w Leszczynku.

- R E K L A M A -

Jak poinformował nas kpt. Mariusz Dudkowski, zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kutnie, w sobotę do godziny 15.00 strażacy z powiatu kutnowskiego odnotowali ponad 50 interwencji związanych z usuwaniem skutków wichury.

Sytuacja jest rozwojowa i na bieżąco będziemy informować o wydarzeniach w Kutnie i okolicach.

- R E K L A M A -

Skutki nawałnicy w powiecie kutnowskim – 17-19 lutego 2022. ZOBACZ ZDJĘCIA:

Na zdjęciach w akcji strażacy z Kutna, a także OSP Komadzyn, OSP Leszczynek, OSP Dąbrowice, OSP Łanięta, OSP Krzyżanów, OSP Muchnice Nowe czy OSP Klonowiec. Galeria aktualizowana na bieżąco.
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: