Wiceminister Aktywów Państwowych odwiedzi Kutno

Janusz Kowalski, wiceminister Aktywów Państwowych na zaproszenie posła Tadeusza Woźniaka odwiedzi w piątek powiat kutnowski.

Janusz Kowalski, wiceminister Aktywów Państwowych na zaproszenie posła Tadeusza Woźniaka odwiedzi w piątek powiat kutnowski.

Jak poinformował Panoramę Janusz Kołodziejski, dyrektor biura posła T. Woźniaka, wiceminister Aktywów Państwowych w piątek o 10:00 w gmachu Starostwa Powiatowego w Kutnie spotka się z samorządowcami z naszego regionu, a godzinę później odbędzie się konferencja prasowa.

- R E K L A M A -

„Tematami konferencji będą zrealizowane oraz planowane inwestycje w naszym regionie finansowane z udziałem środków rządowych oraz kwestie związane z Funduszem Odbudowy i współpracą administracji rządowej z administracją samorządową” – komentuje J. Kołodziejski.

Janusz Kowalski funkcję sekretarza stanu w Ministerstwie Aktywów Państwowych i Pełnomocnika rządu do spraw reformy nadzoru właścicielskiego nad spółkami Skarbu Państwa pełni od dnia 12 grudnia 2019 r.

Urodził się 11 kwietnia 1978 r. w Opolu. Jest absolwentem prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

- R E K L A M A -

Funkcje publiczne

Radny miasta Opola kadencji 2002-2006. Wiceprezydent Opola w latach 2014-2015. Członek Zespołu ds. Bezpieczeństwa Energetycznego w Kancelarii Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Pracował w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego oraz w Ministerstwie Gospodarki w zespole ds. dywersyfikacji dostaw nośników energii, kierowanym przez wiceministra gospodarki Piotra Naimskiego. W latach 2015-2016 Wiceprezes Zarządu Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa S.A. W latach 2018-2019 członek Zarządu Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: