(WIDEO/FOTO) Bulwersujące zachowanie młodzieży w parku. Urząd pokazał nagranie

Kutnowski magistrat zamieścił dziś w mediach społecznościowych nagranie z monitoringu, na którym widać grupę nastolatków dewastujących park nad Ochnią.

Grupa młodzieży wykazała się kompletnym brakiem wyobraźni. 8 marca w Parku Nad Ochnią nastolatkowie postanowili zdemolować stojący przy ławce kosz na śmieci. Najpierw przewrócili betonową konstrukcję na ziemię, a później zaczęli przepychać ją w kierunku koryta Ochni. Na nieszczęście wandali, ich zachowanie obserwowane było przez operatora monitoringu miejskiego.

- R E K L A M A -

Operator zgłosił sprawę do dyżurnego Straży Miejskiej. Natychmiast został wysłany tam patrol interwencyjny, który ujął nieletnich. Jak się okazało była to młodzież w wieku od 13 do 16 lat. Młodzi wandale zostali wylegitymowani – wyjaśnia Ryszard Wilanowski, komendant Straży Miejskiej w Kutnie.

To jednak nie koniec, bo sprawą zajmie się teraz sąd rodzinny. Warto jednak podkreślić, że w mieście bardzo często widać efekty tego typu zachowań w postaci zdemolowanych parkowych ławek czy wiat przystankowych.

Poniżej zdjęcia i wideo:

- R E K L A M A -źródło: UM Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: