(WIDEO/FOTO) Zatrzymano zboczeńca spod Kutna? W sieci pojawiło się nagranie łowców pedofilów

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, mężczyzna podejrzany o pedofilską korespondencję z 12-latką został dziś zatrzymany w Krośniewicach. Domniemanego zboczeńca udało się schwytać dzięki prowokacji Elusive Child Protection.

W internecie pojawiło się dziś szokujące nagranie z trzydziestokilkuletnim mężczyzną pochodzącym z Krośniewic, który zdaniem autorów nagrania, miał pisać do 12-letniej dziewczynki. W rzeczywistości był to tzw. „wabik”, pod którego podszyli się przedstawiciele ECP.

- R E K L A M A -

Na nagraniu widać, że mężczyzna, który ma być podejrzany o ohydne czyny w internecie, jest mocno zamroczony alkoholem i ma problemy z wysłowieniem się. Jak sam mówi, pił alkohol od kilku godzin. Na nagraniu wielokrotnie powtarza, że nie kojarzy, aby pisał z nieletnimi czy też wysyłał im swoje nagie zdjęcia.

Innego zdania są łowcy pedofilów z Elusive Child Protection Unit Poland, którzy zapewniają, że mają dowody na to, że Łukasz – bo tak nazywać ma się mężczyzna – wysłał kilkaset niewybrednych wiadomości do nieletnich.

- R E K L A M A -

„Co byś zrobiła, jakby moją ręką dotykał twoich małych piersi”, „Widziałaś penisa już? A chcesz fotkę mojego penisa? Tylko nie możesz tego nikomu pokazywać” – to treść tylko kilku nielicznych wiadomości, które miały zostać wysłane przez mieszkańca Krośniewic.

„Masz świadomość, że w związku z tym, co robiłeś w ostatnich tygodniach w sieci, czyli molestowałeś dzieci, atakowałeś je w bardzo wulgarny i ordynarny sposób, pisząc o seksie, zachęcając je do masturbacji, współżycia, zmuszeni będziemy przekazać się w ręce policji i będziesz aresztowany?” – mówi na nagraniu przedstawiciel Elusive Child Protection.

- R E K L A M A -

Chwilę później widać, jak podejrzany mężczyzna zostaje zakuty w kajdanki, prawdopodobnie przez policjantów. Komenda Powiatowa Policji w Kutnie na razie nie udziela jednak komentarza w sprawie.

Czym jest Elusive Child Protection?

Jesteśmy grupą zajmującą się tropieniem i wyłapywaniem pedofilów, których następnie przekazujemy w ręce policji wraz z obciążającym ich materiałem dowodowym – mówią o sobie przedstawiciele Elusive Child Protection Unit Poland.

Wideo autorstwa Elusive Child Protection można zobaczyć tutaj:
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: