(ZDJĘCIA, WIDEO) Halloweenowy zlot samochodów w Kutnie. Interweniowała policja

W weekend w Kutnie odbył się jedenasty zlot samochodów Illegal Night Kutno, tym razem z okazji Halloween. Nie obyło się bez interwencji policji.

- R E K L A M A -

Miłośnicy motoryzacji zorganizowali zlot z okazji Halloween i nie brakowało akcentów związanych z tym wydarzeniem. Na autach pojawiła się sztuczna krew czy podświetlane dynie. Kilkaset osób najpierw spotkało się na parkingu galerii przy ul. Kościuszki, a później przejechało na na plac przy ulicy Intermodalnej.

Prosimy wszystkich o zachowanie porządku. Pamiętajcie, że śmietniki są na terenie całego parkingu i trzymajmy porządek. Myślmy nad tym co robimy. Pamiętajcie, że wokół nas jest pełno ludzi. Uważamy na uczestników podczas poruszania się po parkingu – apelowali na facebooku organizatorzy zlotu.

- R E K L A M A -
reklama

O głośnym ryku silników i paleniu gum policję powiadomili mieszkańcy.

Mogę potwierdzić, że interweniowaliśmy na parkingu przy ul. Intermodalnej. Znajdowało się tam około 200 samochodów. Dostaliśmy zgłoszenie, że mogą odbywać się tam nielegalne wyścigi. Na miejsce zadysponowane zostały trzy radiowy policji. Funkcjonariusze wylegitymowali uczestników zlotu i ukarali kilka osób mandatami za popełnione wykroczenia – powiedziała Panoramie st. sierż. Daria Fraszczyk, p.o. oficera prasowego KPP Kutno.

- R E K L A M A -

W mediach społecznościowych zamieszczony został materiał wideo z sobotniego zlotu Illegal Night Kutno vol. 11:

reklama
reklama
fot. youtube.com / Foto Motive
fot. youtube.com / Foto Motive

fot. youtube.com / Foto Motive
fot. youtube.com / Foto Motive
reklama
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: