Wiadomości KutnoKultura(WIDEO) Jacek Sikora rapuje w #hot16challenge. "To bardziej stresujące niż ślub"

(WIDEO) Jacek Sikora rapuje w #hot16challenge. „To bardziej stresujące niż ślub”

Powiększa się kutnowskie grono osób, które biorą udział w akcji charytatywnej #hot16challenge. Przed kilkoma minutami pojawiło się nagranie Jacka Sikory.

hot16challenge2 to akcja, którą zapoczątkował polski raper Solar. Zasady są bardzo proste – aby wziąć udział wystarczy nagrać 16 wersów i zaśpiewać lub zarapować, a także wpłacić pieniądze na pomoc lekarzom i szpitalom w walce z koronawirusem.

- Reklama -

Do tej pory w akcji #hot16challenge udział wzięli m.in. starosta Daniel Kowalik, wiceprezydent Zbigniew Wdowiak czy przewodniczący Rady Miasta Mariusz Sikora. Z kolei Jacek Sikora do „tablicy” wywołany został przez starostę Daniela Kowalika.

- Reklama -

– Wszyscy robią rapsy… robię i ja! Było to dla mnie doświadczenie bardziej stresujące od wizyty u stomatologa, pobrania krwi (a kto mnie zna, ten wie, jak reaguję na ten moment….), a nawet…ślubu!! Uff, jak dobrze, że to już za mną – napisał w internecie Jacek Sikora.

Jak prezes MZK i radny Rady Powiatu poradził sobie z rapowaniem? Sami posłuchajcie:

- Reklama -

Wśród nominowanych przez J. Sikorę znaleźli się m.in. wójt gminy Kutno Justyna Jasińska i burmistrz gminy Żychlin Grzegorz Ambroziak.

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: