Wiadomości KutnoKultura(WIDEO) Kto zagra na Rock&Rose Fest Kutno? Znamy nazwę kolejnego zespołu

(WIDEO) Kto zagra na Rock&Rose Fest Kutno? Znamy nazwę kolejnego zespołu

Organizatorzy Rock&Rose Fest Kutno zaprezentowali kolejny zespół, jaki wystąpi podczas tegorocznej imprezy w naszym mieście. Przed kutnowską publicznością zagra Straight Hate.

- Reklama -

Już dawno mieliśmy w planach zabarwić nasz festiwal nutami gatunku grind core. W tym roku wybór padł na zespół, który na 100% ostro namiesza na scenie festiwalu rytmami grind corowymi. Przed Państwem Straight Hate – mówi Marek „Maras” Kurnatowski, jeden z organizatoró RRFK.

- Reklama -

To zespół, który ma kutnowskie korzenie. Bębniarz „Wizun” urodził się w kutnowskim szpitalu, a mieszkał w dzieciństwie w Żychlinie. Chełmsko/lubelski zespół istnieje od 2008 roku. Po licznych zmianach w składzie, kapela rejestruje debiutancką epkę zatytułowaną „Mental Disorder“ w 2014 roku. W lipcu tego samego roku ukazuje się także split
z indonezyjskim Speedy Gonzales „Born To Grind”, wydany w formie kasety.

6 maja 2016 roku nakładem Deformeathing Production ma miejsce premiera debiutanckiego albumu grupy „Every Scum Is A Straight Arrow”. Na początku lipca, dzięki Fat Ass Records, ukazuje się split 7″EP z białostocką Neuropathia. Jesienią 2019 roku zaplanowana jest premiera drugiego albumu Straight Hate.

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: