reklama

[WIDEO] Kutnowscy policjanci w akcji! Pompują dla chorego Wojtusia

Kutnowscy policjanci zostali nominowani przez Komendę Powiatową Policji w Łowiczu do wzięcia udziału we wspólnej akcji pomocy choremu na SMA 18-miesięcznemu Wojtusiowi z Galewic. Mundurowi podjęli wyzwanie w poniedziałkowy poranek, nominując kolejne instytucje.

- R E K L A M A -

W ramach wyzwania wystarczy zrobić 10 pompek i wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorego na SMA Wojtusia Howisa z Galewic, który cierpi na SMA – najcięższą postać rdzeniowego zaniku mięśni. Aby mógł przeżyć musi jak najszybciej otrzymać lek warty ponad 9 milionów złotych.

Ochotnicy, którzy podejmują wyzwanie mogą również skorzystać z łatwiejszej wersji i zamiast pompek, wpłacić minimum 10 zł. Każdy, kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne przynajmniej 3 osoby. Bycie policjantem, to nie tylko wykonywanie czynności służbowych i zapewnianie bezpieczeństwa publicznego.

- R E K L A M A -

To przede wszystkich chęć służenia innym, niesienia pomocy tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Kutnowscy policjanci przyłączyli się do wsparcia wspólnej akcji pomocy małemu Wojtusiowi.

– Dziękujemy za nominację Komendzie Powiatowej Policji w Łowiczu. Do wykonania kolejnego zadania nominujemy Komendę Powiatową Policji w Łęczycy, VI Komisariat Komendy Miejskiej Policji w Łodzi oraz Straż Pożarną w Kutnie – mówią policjanci z Kutna.

https://www.facebook.com/panoramakutna/videos/838442623419208
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: