reklama
reklama
reklama
reklama

(WIDEO) Mnóstwo prezentów dla pensjonariuszy DPS-u. Finał pięknej akcji posłanki i jej asystentki

Akcja pomocy dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Kutnie, które zorganizowała posłanka Agnieszka Hanajczyk i jej asystentka Martyna Stasiak zakończyła się wielkim sukcesem. Dziś odbył się finał przedsięwzięcia.

Posłanka Hanajczyk oraz jej asystentka pojawiły się dziś w DPS-ie przy ul. Oporowskiej, gdzie przekazały paczki potrzebującym pensjonariuszom. Jak mówią organizatorki, zainteresowanie akcją przerosło ich oczekiwania.

- R E K L A M A -

Za chwileczkę wigilia, zatem nie może być inaczej, jest sporo Mikołajów i sporo prezentów. Akcja zbiórki słodyczy, owoców, napojów i innych prezentów dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Kutnie przerosła nasze oczekiwania. Rewelacyjni i fantastyczni mieszkańcy powiatu kutnowskiego pokazali niesamowite serce i bardzo się cieszę, bo wiem, że za moment to będą bardzo dobre godziny dla pensjonariuszy. Ja się cieszę, że to wszystko, to jest tak naprawdę ogromna praca młodego pokolenia – Martyny Stasiak. To mi daje taką nadzieję. Logistycznie zorganizować taką imprezę nie jest łatwo. Dziękuję również Państwu, jesteście cudowni i chcę powiedzieć, że w pełnym reżimie sanitarnym zostawimy te paczki i na pewno dostaniemy zdjęcia i wyobrażamy sobie jaka będzie radość – mówiła posłanka Agnieszka Hanajczyk.

Pensjonariuszy jest 120, ale paczek jest o wiele wiele więcej. Paczki były wczoraj przywożone do późnych godzin. Osoby, które mieszkały kiedyś w Kutnie, a teraz przebywają za granicą również przysyłały paczki. Ja jestem bardzo zadowolona, ale to przede wszystkim sukces mieszkańców, bo to oni przyczynili się do tej akcji, która zakończyła się tak, że przeszła nasze oczekiwania. W paczkach znajduje się dosłownie wszystko. Od kosmetyków po słodycze, owoce, odzież – mówiła z kolei Martyna Stasiak, asystentka posłanki.

- R E K L A M A -

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: