reklama
reklama
reklama
PanoramaKutna.plKutnoNerwy kierowców na Józefowie. Wszystko przez nową sygnalizację. "Tam jest dramat"

Nerwy kierowców na Józefowie. Wszystko przez nową sygnalizację. „Tam jest dramat”

Wielkie nerwy kierowców, którzy jeżdżą przez wiadukt na Józefowie. Jak informują nas Czytelnicy, w poniedziałek zamontowano tam sygnalizację świetlną, która znacznie wydłużyła przejazd w stronę centrum Kutna.

Ostatnio kilkukrotnie pisaliśmy o utrudnieniach na wiadukcie przy ul. Józefów. Obiekt chwilowo był zamknięty, a później obniżono jego przepustowość. Teraz pojawił się kolejny problem, który spowodował duże nerwy wśród kierowców.

- R E K L A M A -

„Kto ustawiał światła pod wiaduktem na Józefowie? W zeszłym tygodniu ich nie było i wracałem do domu 15 minut, a teraz sam dojazd po godz. 15 od McDonalds do wiaduktu zajmuje 30 minut!” – denerwuje się Adam.

Podobnych komentarzy od wczoraj nie brakuje. „Tam jest tragedia”, „Ten kto synchronizował w stronę miasta niech się puknie”, „Tyle lat radził sobie człowiek bez świateł w tym miejscu, a teraz jakiś mądry je ustawił i jest dramat” – to tylko nieliczne z nich.

- R E K L A M A -

W sieci pojawiło się wideo nagrane przez jednego z kierowców, które obrazuje to, co dzieje się na Józefowie około godziny 15. Jak pisze internauta, 800 metrów pokonał w… 20 minut, a zielone światło działało 2,5 sekundy.

W sprawie sygnalizacji skontaktowaliśmy się już z wykonawcą prac na wiadukcie na Józefowie. O rozwoju sytuacji poinformujemy wkrótce.

Nie przegap: