reklama
reklama

(WIDEO/ZDJĘCIA) Przedstawiciele PiS zbierają podpisy poparcia dla Andrzeja Dudy. „To jedyny możliwy kandydat”

Na targowicy miejskiej w Kutnie od rana trwa zbieranie głosów poparcia dla Andrzeja Dudy w związku ze zbliżającymi się wyborami prezydenckimi. Z tej okazji odbyła się również konferencja prasowa.

- R E K L A M A -

W spotkaniu z dziennikarzami udział wzięli lokalni przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości na czele z Senatorem Przemysławem Błaszczykiem i wiceprzewodniczącą Rady Miasta Kutno Ewą Rzymkowską. Obecni byli także m.in. radni Janusz Kołodziejski, Arkadiusz Olesiński, Robert Stępniewski i Michał Łucki.

Głosy są takie, że jest to jedyny możliwy kandydat i mieszkańcy deklarują popierać pana prezydenta – mówiła Ewa Rzymkowska, przewodnicząca Rady Miasta Kutno.

- R E K L A M A -

Dziś podpisy zbieramy na rynku w Kutnie oraz Piątku. Chcemy zebrać ich jak najwięcej i jak najszybciej, żeby zarejestrować pana prezydenta – dodawał senator Przemysław Błaszczyk.

Z kolei radny Janusz Kołodziejski dodał, że podpisy poparcie można składać również m.in. w biurze senatora Błaszczyka przy ul. Wyszyńskiego oraz posła Woźniaka przy Pl. Wolności.

- R E K L A M A -

ZOBACZ WIDEO i ZDJĘCIA:


https://www.facebook.com/panoramakutna/videos/vb.163460667601046/3148138932077410

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: