(WIDEO) Radni zdecydowali! Będzie referendum w sprawie odwołania burmistrz Krośniewic


Radni z gminy Krośniewice podjęli dziś ważną decyzję – chcą aby odbyło się referendum w sprawie odwołania burmistrz Katarzyny Erdman.

O sprawie związanej z politycznymi sporami w Krośniewicach pisaliśmy kilka dni temu. Przypomnijmy, burmistrz Erdman podobnie jak przed rokiem, teraz również teraz nie zaskarbiła sobie względów radnych i nie otrzymała wotum zaufania, ani absolutorium.


To otworzyło furtkę, aby w Krośniewicach zorganizować referendum dotyczące jej odwołania. O tym dlaczego, radni nie chcieli zagłosować za udzieleniem absolutorium burmistrz Erdman pisaliśmy tutaj:

Dziś krośniewiccy rajcy głosowali w tej sprawie: 8 było „za”, a 6 zagłosowało „przeciw”. Cała sesja była bardzo burzliwa, nie brakowało słownych przepychanek. O gorącej sytuacji politycznej w Krośniewicach będziemy jeszcze informować.


Przypomnijmy, w 2018 roku Katarzyna Erdman w drugiej turze o włos pokonała ówczesną burmistrz Juliannę Barbarę Herman dosłownie o włos – zadecydowało siedem głosów. Na K. Erdman zagłosowało 1776 mieszkańców (50.10%), zaś na J.B. Herman 1769 krośniewiczan (49.90%).

KLIKNIJ, OBRAZEK ABY OBEJRZEĆ TRANSMISJĘ WIDEO:


3 KOMENTARZE

  1. Jeszcze za nią zatesknicie. Wierzę w nią,niektórzy się przejechali na poprzedniej Pani,bo obiecała miejsca pracy.Tej się musi udać.Wreszcie mieszkańcy będą mieć pracę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Przeczytaj także:

Ważny apel policji w sprawie wizyt na cmentarzu

- Wiele osób rozpoczęło ...

reklama

Ostatnio dodane: