(WIDEO) Starosta Daniel Kowalik rapuje w #hot16challenge! To trzeba usłyszeć

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Do ogólnopolskiej akcji #hot16challenge w niedzielę dołączył… starosta Daniel Kowalik. Włodarz powiatu kutnowskiego wcielił się w rolę rapera i do nagrania swojego utworu nominował innych powiatowych działaczy.

hot16challenge2 to akcja, którą zapoczątkował polski raper Solar. Zasady są bardzo proste – aby wziąć udział wystarczy nagrać 16 wersów i zaśpiewać lub zarapować, a także wpłacić pieniądze na pomoc lekarzom i szpitalom w walce z koronawirusem.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Akcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem i udział w niej wzięło wielu popularnych raperów, muzyków, a nawet polityków na czele z prezydentem Andrzejem Dudą. Do tej pory udało się zebrać ponad 2,6 miliona złotych.

Teraz do akcji wkroczył starosta kutnowski Daniel Kowalik. – Był to mój pierwszy raz. Naprawdę cieszę się tą nominacją – komentuje Kowalik.

Starosta Kowalik zarapował do hip-hopowego podkładu i do włączenia się do akcji nominował między innymi powiatowych radnych Jacka Sikorę i Bartosza Serendę.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

O czym rapował starosta? Obejrzyjcie i posłuchajcie:

Dziękuje Radio Q 100,7 FM za nominacje. Zachęcam do wspierania akcji https://www.siepomaga.pl/hot16challenge .Moje nominacje:1. Jacek Sikora2. Bartosz Wojciech Serenda3. Olek DomańskiRazem możemy wiele. Pozdrawiam 🙂

Opublikowany przez Daniela Kowalika Niedziela, 17 maja 2020

LINK DO ZBIÓRKI HOT16CHALLENGE

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutajOstatnio dodane: