Wiadomości KutnoKultura(WIDEO) Występują w maskach, budują klimat obłędu... Psychotype na RRFK 2019!

(WIDEO) Występują w maskach, budują klimat obłędu… Psychotype na RRFK 2019!

Występują w maskach, budują klimat tajemnicy i obłędu… Mowa o zespole Psychotype, który wystąpi podczas tegorocznego Rock&Rose Fest Kutno.

- Reklama -

Takiego zespołu szukaliśmy, aby na tegorocznej edycji RRFK było ciekawie i różnorodnie – komentuje Marek „Maras” Kurnatowski.

- Reklama -

Psychotype powstał w Oslo 2016 roku, na skutek interakcji dwóch polskich muzyków (Psycho T i Psycho G.). Dziś Psychotype to wypadkowa 5ciu różnych osobowości muzycznych tworzących siłę i charakter zespołu. Psychotype występują w maskach, budując klimat tajemnicy i obłędu wylewającego się ze sceny podczas występów.

1go czerwca 2018r. miała miejsce premiera debiutanckiego albumu „The Way To Kill For”. Album nagrany został w 2017 w Hertz Studio, gdzie powstały takie produkcje jak m.in. Behemoth, Decapitated,Vader. „The Way To Kill For” promowany był na koncertach w Polsce supportując m.in. Decapitated. W czerwcu 2018r. podczas finałowego konkursu BM2TMP , z pośród 10 zespołów Jury wyłoniło Psychotype, aby reprezentował Polskę na Festivalu Bloodstock w Wielkiej Brytanii.

- Reklama -

Skład:
Psycho G. – guitars, backing voc.
Psycho T. – guitars
Psycho B. – main voc.
Psycho P. – drums
Psycho V – bass

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: