(WIDEO) 14 Gruzinów zatrzymanych po bijatyce w Krośniewicach. To nagranie mrozi krew w żyłach!

Policjanci zatrzymali 14 sprawców pobicia, do którego doszło 1 sierpnia 2020 roku w centrum Krośniewic. Wszyscy usłyszeli zarzuty pobicia o charakterze chuligańskim. Grozi im kara do 4,5 roku pozbawienia wolności. Pozostają pod dozorem policji. W sieci pojawiło się nagranie, które mrozi krew w żyłach!

- R E K L A M A -

1 sierpnia 2020 roku po godz 22:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kutnie otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Krośniewice, w centrum miasta doszło do konfliktu pomiędzy dużą grupą osób.

Niezwłocznie na miejsce zostały zadysponowane patrole policji, gdzie po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zastali dwie osoby pokrzywdzone, którym udzielili pomocy przedmedycznej do czasu przyjazdu karetki pogotowia. Pozostałe patrole rozpoczęły penetrację terenu w poszukiwaniu sprawców – mówi mł. asp. Justyna Filipczak, p.o. oficera prasowego KPP Kutno.

- R E K L A M A -

2 sierpnia po wnikliwej analizie materiału zgromadzonego w sprawie oraz przesłuchaniu świadków, funkcjonariusze z komisariatu w Krośniewicach wspólnie z funkcjonariuszami z Kutna na terenie Krośniewic zatrzymali 14 Gruzinów, którzy brali bezpośredni udział w zajściu.


Do czynnościach procesowych zaangażowano biegłych tłumaczy. Mężczyznom zostały przedstawione zarzuty z art. 158 § 1 KK w zw. z art. 57a KK, kwalifikacja czynu może ulec zmianie.

- R E K L A M A -

Wobec osób zatrzymanych Prokurator Rejonowy w Łęczycy zastosował dozór policji oraz wydał zakaz kontaktowania się z osobami pokrzywdzonymi. W dalszym ciągu zbierany jest materiał dowodowy, trwają przesłuchania świadków.

Na chwilę obecną ustalono, że w wyniku zdarzenia 5 osób zostało pokrzywdzonych. Czynności w tej sprawie wykonywane są pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Łęczycy.

https://www.youtube.com/watch?v=na71FNZlNQ0&feature=emb_title- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: