reklama

[WIDEO/ZDJĘCIA] Kosiniak-Kamysz odwiedził Kutno. Nie obyło się bez trudnych pytań

Dziś w Kutnie pojawił się Władysław Kosiniak-Kamysz, kandydat PSL-u na prezydent RP. Nie obyło się bez gorących dyskusji z mieszkańcami Miasta Róż.

- R E K L A M A -

Kosiniak-Kamysz pojawił się chwilę po godz. 18 na Królewskiej w otoczeniu działaczy PSL-u z naszego regionu m.in. posła Pawła Bejdy, czy byłego wójta Bedlna Krzysztofa Kołacha oraz byłego wicestarosty Zdzisława Trawczyńskiego.

„Trzeba podnieść kwotę wolną od podatku. Państwo nie może karać młodych ludzi za to, że pracują. Ciągle jest ogromna nierówność pomiędzy młodym pracownikiem w Polsce i w Niemczech. Polak przez miesiąc zarabia tyle, ile Niemiec przez tydzień” – mówił Kosiniak-Kamysz do kutnian.

- R E K L A M A -

Kandydat PSL poruszył także tematykę dot. emerytów i służby zdrowia.

– W ciągu ostatnich pięciu lat liczba emerytów pobierających świadczenie emerytalne niższe niż minimalne wzrosła o 180 tys. Seniorzy potrzebują realnego wsparcia, dlatego proponuję” – mówił Kosiniak-Kamysz.

- R E K L A M A -

Jak stwierdził „jednym z największych wyzwań na najbliższe lata jest reforma ochrony zdrowia. Jestem gotowy podjąć się tej reformy. Obecnie rządzący nie dali rady, przez okres ich rządów kolejki się wydłużyły aż w 23 specjalizacjach”

O czym rozmawiano na spotkaniu w Kutnie? Zobacz zapis transmisji na żywo:

https://www.facebook.com/panoramakutna/videos/2629090844015494/

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: