(WIDEO/ZDJĘCIA) Za nami konferencja z udziałem nowego szefa szpitala w Kutnie

Za nami konferencja prasowa z udziałem nowych władz kutnowskiego szpitala. Dziś w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kutnie odbył się specjalny briefing prasowy.

Tak jak już informowaliśmy, nowym prezesem Kutnowskiego Szpitala Samorządowego – po tym, jak rezygnację złożył Andrzej Pietruszka – został Andrzej Gur. W placówce pojawił się także nowy członek zarządu odpowiedzialny za finanse, dr Marek Wojciechowski.

- R E K L A M A -

Prezes szpitala podczas spotkania z dziennikarzami zapewniał, że ma strategię czterech filarów dla kutnowskich placówki. „Cztery P” to pacjenci, personel, przedsiębiorczość i partnerstwo.

Chciałbym, aby kutnowski szpital był pierwszym wyborem dla kutnowskich pacjentów i aby nie musieli jeździć do Łodzi, Warszawy, Poznania czy Zgierza. Chciałbym nawet, żeby osoby z tamtych tamtych miast przyjeżdżali do Kutna. Zależy nam aby obsługa pacjenta od momentu wejścia do placówki, przez cały pobyt, a do opuszczenia szpitala była na na wysokim poziomie i aby nasz szpital miał coraz to lepszą renomę, jeśli chodzi o dbanie o pacjenta – mówił nowy prezes KSS Artur Gur.

Więcej w materiale wideo (zapis transmisji na żywo):

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: