reklama
reklama
reklama
reklama

„Więcej niż zdrowie w małym palcu” – w sobotę prelekcja w ośrodku zdrowotnym w Parku Wiosny Ludów

Przed nami wyjątkowe wydarzenie „Zdrowie w Małym Palcu: Prelekcja i premiera zdrowego chleba”, które odbędzie się 16 marca w naszym ośrodku zdrowotnym Sky Med Spa, ukrytym w sercu malowniczego Parku Wiosny Ludów w Kutnie.

- R E K L A M A -

Dołączcie do nas w tym inspirującym dniu, podczas którego Zbigniew Łukowski, autor książki „Więcej niż Zdrowie w małym Palcu”, podzieli się swoją wiedzą na temat zdrowego stylu życia. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby z pierwszej ręki dowiedzieć się, jak świadome wybory mogą poprawić jakość naszego życia.

Skosztujcie chleba bez glifosatu, wypiekanego według staropolskiej receptur w naszym piecu opalanym drewnem. Bądź z nami podczas inauguracji dystrybucji zdrowego chleba i nie tylko, na terenie całej Polski.

- R E K L A M A -

Jako ludzie ceniący społeczną odpowiedzialność biznesu, w kwestii jakości żywności nie idziemy na żadne kompromisy. Głośno i wyraźnie zwracamy uwagę na substancje dopuszczone do użytku, a nie przebadane w kontekście długoterminowych skutków jak glifosat i inne. Wspomniane substancje wyjaławiają pola uprawne, wykluczając je z ponownego użytku. Skąd masz pewność, że Twój mikrobiom to wytrzyma? Napływające informacje wskazują jasno na katastrofalne skutki zdrowotne z chorobami nieuleczalnymi włącznie.

I coś dla ciała! Specjalnie dla Was przygotujemy ognisko oraz darmowy poczęstunek – najlepszej jakości regionalnych produktów, które wyróżniają się swoją jakością.

- R E K L A M A -

Naszych działań z pozycji serca, jest wiele, wszystkie pochodzą z miłości do ludzkiego zdrowia i życia. O wszystkich planach opowiemy szczegółowo podczas wydarzenia, na które serdecznie zapraszamy!

Data: 16 marca
Lokalizacja: SKY MED SPA, Kutno
Godzina: 12:30
WSTĘP WOLNY!

Dołącz do grona świadomych konsumentów oraz miłośników zależności zdrowotnych, które są zawarte w książce „Więcej niż Zdrowie w małym palcu”.

Do zobaczenia w Sky Med SPA – miejscu, gdzie zdrowie spotyka się z naturą i dobrym smakiem!

(materiał Sky Med SPA Kutno)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: