reklama

Wieczór w teatrze? Co założyć, aby było elegancko i wygodnie?

W niektórych miejscach i sytuacjach, jak spotkania z przyjaciółmi, możesz ubierać się swobodnie i tak, jak Ci wygodnie. Są jednak miejsca, w których obowiązuje ścisły dress code. Planujesz zimą wyjście do teatru? Zobacz, co możesz założyć.

- R E K L A M A -

Przede wszystkim elegancja

Są miejsca, w których niezwykle ważne jest to, jak jesteś ubrana. Odpowiednio dobrany strój nie tylko świadczy o Tobie, ale również o szacunku, jaki masz do tego miejsca. Jeśli wybierasz się do teatru, zadbaj, aby wybrana stylizacja była elegancka i skromna. W tym przypadku świetnie sprawdzi się mała czarna, do której dobierzesz żakiet albo białą koszulę. Dobrze sprawdzi się tutaj również delikatna biżuteria i lekki makijaż.

Wybierając się zimą na przedstawienie w teatrze, musisz zadbać również o odpowiednie obuwie. Z jednej strony musi ono zapewniać ciepło i bezpieczne dotarcie do celu. Z drugiej powinno pasować do całej stylizacji. Sporo ciekawych propozycji możesz znaleźć, zaglądając np. na https://answear.com/m/wojas/ona/obuwie/botki. Znajdziesz tam buty na wyższym i niższym obcasie, ale może on mieć też różną szerokość. Na pewno znajdziesz coś, co dopasujesz do stylizacji i warunków pogodowych.

- R E K L A M A -

Nie zapominaj o dodatkach

Jeśli sukienka, biżuteria i buty już są wybrane, czas na pozostałe dodatki. Do nich musisz zaliczyć torebkę. Z jednej strony musisz w niej zmieścić niezbędne rzeczy, jak telefon, portfel i klucze, z drugiej ogranicz tego typu przedmioty do minimum. Podczas wyjścia do teatru, kiedy będziesz miała na sobie elegancką sukienkę, lepiej wybierać niewielkie torebki.

Nie tylko dlatego, że bardziej będą pasowały do całej stylizacji. Również dlatego, że w teatrze nie ma zbyt wiele miejsca na odłożenie takiej torebki. Zbyt duża, postawiona na podłodze, może przeszkadzać Twoim sąsiadom. Znowu trzymana na kolanach, może nadmiernie Cię rozpraszać. Jeśli nie masz odpowiedniej torebki, warto się rozejrzeć za właściwym modelem. Niewielkim, ale jednocześnie pojemnym i eleganckim (np. https://answear.com/m/marella/ona/akcesoria/torebki).

- R E K L A M A -

Zadbaj, aby było Ci ciepło w głowę

Im więcej będziesz przebywała na zewnątrz, tym ważniejszy będzie odpowiedni strój. Zadbaj, aby był ciepły i osłaniał każdą część ciała, która szczególnie narażona jest na wychłodzenie. Innymi słowy, nie zapomnij, aby wybrać odpowiednie nakrycie głowy. W różnych miejscach oferowane są przeróżne rodzaje czapek, więc powinnaś znaleźć taką, która dobrze spełni to zadanie.

Jeśli zajrzysz na takie strony jak przykładowo – https://answear.com/m/karl-lagerfeld/ona/akcesoria/czapki-i-kapelusze/czapki, możesz liczyć na ciekawe propozycje. Z jednej strony będą przedstawione czapki dolegające do głowy, z drugiej luźniejsze. Warto pomyśleć o takiej fryzurze, która będzie elegancka, ale jednocześnie pozwoli na założenie czapki. Rozpuszczone włosy, z delikatnymi lokami, będą dobrą opcją. Przed przedstawieniem możesz wejść do łazienki i szybko poprawić fryzurę.

Jeżeli wiesz, że wybierasz się do miejsca, w którym obowiązują ścisłe wytyczne odnośnie stroju, musisz się do nich dostosować. Nawet zimą, wizyta w teatrze może być przyjemna. Jest sporo propozycji, które pozwolą Ci wyglądać elegancko, a jednocześnie będą pasowały do pory roku i zapewnią ciepło na czas dotarcia do celu.

Artykuł sponsorowany

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: