reklama
reklama

„Większa zawartość róży w Święcie Róży”. Za dwa tygodnie największa impreza w regionie

Święto Róży coraz bliżej. Z tej okazji w gmachu Urzędu Miasta Kutno odbyła się specjalna konferencja prasowa poświęcona tej największej różanej imprezie w całym regionie.

- R E K L A M A -

Z dziennikarzami spotkali się prezydent Kutna Zbigniew Burzyński, jego zastępca Zbigniew Wdowiak, dyrektor KDK Radosław Rojewski,zastępca dyrektora KDK Weronika Lenarczyk, Tomasz Ciesielski z Fundacji Fractal, wiceprezes zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Twórców Ogrodów Małgorzata Bogusławska, prezes Polskiego Towarzystwa Różanego Łukasz Rojewski oraz producent róż Tadeusz Pałka.

Konferencję prasową otworzył prezydent Kutna Z. Burzyński, a następnie głos zabrali zaproszeni goście. Opowiadano o poszczególnych elementach tegorocznego Święta Róży m.in. zmianie lokalizacji niektórych atrakcji ŚR, największym w historii lunaparku, koncertach oraz tym, co najważniejsze podczas wrześniowego święta, czyli różach i towarzyszących jej wydarzeniach m.in. Konferencji Różanej czy Ogólnopolskiej Wystawie Róż.

- R E K L A M A -

Kutnowski Dom Kultury, który w tym roku jest samodzielnym organizatorem ŚR, chce sprawić, aby róże zdominowały nasze miasto i były największą atrakcją, nie rezygnując jednocześnie z koncertów wielkich gwiazd.

„Puentą może być stwierdzenie, że z roku na rok zawartość róży w Święcie Róż jest coraz większa” – skomentował Zbigniew Wdowiak, zastępca prezydenta Kutna.

- R E K L A M A -

O atrakcjach i wydarzeniach związanych ze 45. Świętem Róży będziemy na bieżąco informować na łamach Panoramy. Przypomnijmy, ŚR już niebawem, w weekend 6-8 września 2019.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: