reklama
reklama

Wiele razy pomagali, teraz potrzebują pomocy. Zbiórka na zakup sprzętu dla OSP Żychlin

Sami wielokrotnie nieśli pomoc, teraz oni potrzebują, abyśmy wyciągnęli do nich pomocną dłoń. Druhowie z OSP Żychlin prowadzą zbiórkę na zakup niezbędnego sprzętu, który uległ uszkodzeniu podczas działań ratowniczych przy wypadku drogowym.

Druhowie z OSP Żychlin założyli tak zwaną zrzutkę na sprzęt ratowniczy. Poniżej zamieszczamy opis i apel, jaki druhowie zamieścili w sieci:

- R E K L A M A -

„Podczas działań ratowniczych przy wypadku drogowym uszkodzeniu uległ nasz zestaw ratowniczy – torba ratownicza PSP-R1 oraz deska ortopedyczna. Deska służąca do transportu poszkodowanych nie zapewnia już bezpieczeństwa, dodatkowo torba ratownicza PSP-R1, ze względu na swój wiek, pozostawia wiele do życzenia – jest zwyczajnie wysłużona.

LINK DO ZBIÓRKI >

- R E K L A M A -

Abyśmy mogli zapewnić szybką i fachową pomoc ofiarom wypadków, pożarów i innych zdarzeń potrzebujemy nowego sprzętu, ale obecna sytuacja finansowa nie pozwala nam na jego zakup.

Prosimy Państwa o pomoc, zestaw ratowniczy R1 jest sprzętem, który ratuje życie i zdrowie mieszkańców naszej gminy i powiatu. Jesteśmy jednostką, która obsługuje najwięcej zdarzeń w powiecie, nasz sprzęt jest bardzo często wykorzystywany w trudnych warunkach, dodatkowo pomaga on nam szkolić młodzież i dzieci z okolicznych szkół z zakresu udzielania pierwszej pomocy i ratownictwa.

- R E K L A M A -

Prosimy o pomoc, abyśmy sami mogli pomagać.

Dobry sprzęt ratowniczy to bezpieczeństwo mieszkańców. Prosimy o wsparcie naszej zbiórki na zakup torby ratowniczej oraz deski.”

LINK DO ZBIÓRKI >

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: