reklama
reklama

Wielka drogowa inwestycja w powiecie kutnowskim zakończona. Ponad 30 kilometrów nowej drogi! – ZDJĘCIA

Dziś w Oporowie odbyła się konferencja prasowa związana z odbiorem drogi Kąty-Łanięta- Strzelce-Oporów o odcinku 30 km i wartości ponad 14 milionów złotych, przechodzącej przez 3 gminy: Łanięta, Oporów i Strzelce.

- R E K L A M A -

Z dziennikarzami spotkali się Daniel Kowalik Starosta Kutnowski, Tomasz Grabowski Wójt Gminy Strzelce, Tomasz Szczęsny Wójt Gminy Łanięta oraz Robert Pawlikowski Wójt Gminy Oporów.

― Bardzo dziękuję włodarzom gmin za dobrą współpracę, dzięki której mogliśmy wykonać 30 kilometrowy odcinek drogi. Jest to najdłuższa trasa, która komunikuje północną część Powiatu Kutnowskiego. Jest mi niezmiernie miło, że udało się wyremontować tę drogę ze względu na jej ogromne zniszczenia spowodowane m.in. ruchem sprzętu ciężkiego, związanego z budową autostrady w Powiecie Kutnowskim. Jesteśmy bardzo zadowoleni, bowiem w latach 2018-2024 udało się nam zmodernizować ponad 100 km dróg! ― mówił Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski.

- R E K L A M A -

― Dzięki dobrej współpracy z Zarządem Powiatu Kutnowskiego mamy kolejną nową, bezpieczną drogę w gminie Oporów. Droga na tym odcinku była niezwykle wysłużona i utrudniała sprawne i bezpieczne poruszanie się po niej. Teraz mamy nową nawierzchnię, która posłuży naszym mieszkańcom i przyczyni się do bezpiecznego podróżowania ― mówi Robert Pawlikowski, Wójt Gminy Oporów.

― Dzięki wsparciu Zarządu Powiatu Kutnowskiego możemy pochwalić się kolejną dobrą drogą. Ogromnie dziękuję Powiatowi Kutnowskiemu za tę inwestycję. Wasze działania pokazują, że Powiat troszczy się o swoich mieszkańców. Poprawa stanu dróg ma ogromne znaczenie dla naszej codzienności – nie tylko ułatwiając dojazd do pracy czy szkoły, ale także zwiększając bezpieczeństwo podróży ― dodaje Tomasz Szczęsny Wójt Gmina Łanięta.

- R E K L A M A -

― Z ogromną wdzięcznością pragnę wyrazić nasze uznanie oraz głębokie podziękowania dla Zarządu Powiatu Kutnowskiego za inwestycję w modernizację kolejnej drogi. Dzięki Państwa zaangażowaniu i determinacji, nasza infrastruktura drogowa stale się rozwija, co ma ogromne znaczenie dla wszystkich mieszkańców w naszym regionie. Nowoczesne drogi nie tylko poprawiają jakość naszego życia codziennego poprzez zwiększenie bezpieczeństwa ruchu, ale także sprzyjają rozwojowi gospodarczemu oraz turystycznemu ― mówił Tomasz Grabowski, Wójt Gminy Strzelce.

(Powiat Kutnowski)
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: