Wielka strata KS-u Kutno. Snajper odszedł do Lechii

- poniżej dalsza część artykułu -

To już pewne. Adrian Marcioch, król strzelców IV ligi z zeszłego sezonu, nie będzie już grał w Kutnie. Napastnik podpisał kontrakt z III-ligową Lechią Tomaszów Mazowiecki.

- poniżej dalsza część artykułu -

O odejściu Marciocha mówiło się już od dłuższego czasu. W rozmowie z Panoramą potwierdzał to Dominik Tomczak, trener KS-u Kutno. Teraz transfer najbardziej bramkostrzelnego zawodnika KS-u stał się faktem i w najbliższym sezonie będzie w grał w III lidze.

Napastnik jest wychowankiem UKS SMS Łódź. W jego barwach rozegrał dwadzieścia siedem meczów w Centralnej Lidze Juniorów, w której strzelił siedem bramek. 21-latek w przerwie zimowej sezonu 2016/2017 przeniósł się do czwartoligowej Jutrzenki Warta, a po rundzie wiosennej został zawodnikiem KS Sand Bus Kutno. Pół roku później Adrian Marcioch został wypożyczony do Sokoła Aleksandrów Łódzki, w którym wystąpił w jedenastu meczach w III lidze. Po zakończeniu wypożyczenia napastnik wrócił do Kutna, gdzie w ostatnim sezonie został królem strzelców IV ligi łódzkiej strzelając 26 goli.

- poniżej dalsza część artykułu -

źródło: lechiatm.pl


2 KOMENTARZE


Przeczytaj także:


reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklama

reklama