reklama
reklama

WIELKANOC. Biskup Andrzej Dziuba wydał specjalny komunikat

W związku z Wielkim Tygodniem i Świętami Wielkanocnymi oraz trwającym stanem epidemii koronawirusa, Biskup Łowicki Andrzej Franciszek Dziuba wydał specjalny komunikat.

Pełna treść komunikatu:

- R E K L A M A -

Tegoroczne świętowanie uroczystości Wielkiego Tygodnia i Świąt Wielkanocnych naznaczone jest doświadczeniem epidemii i zagrożenia życia ludzkiego. Ta szczególna sytuacja wprowadza w nasze życie społeczne i religijne wiele ograniczeń mających na celu ochronę zdrowia i życia. Proszę wszystkich o szczególną odpowiedzialność w zachowaniu wszelkich zaleceń władz państwowych i kościelnych. Ich przestrzeganie pomoże nam przetrwać trudny czas epidemii, zachowa nas od choroby i śmierci oraz pozwoli owocnie pełnić posługę duszpasterską. Przestrzegając zasad bezpieczeństwa ratujemy nie tylko siebie ale i innych.

Podobnie jak w poprzednich komunikatach nieustannie proszę wszystkich o gorącą modlitwę w intencji ustania epidemii. Niech Bóg zlituje się nad nami i wybawi nas od choroby i śmierci. Nie ustawajmy w naszych błaganiach. Módlmy się całymi rodzinami w naszych domach! Niech połączy nas jedna wielka modlitwa pełna nadziei i wiary.

- R E K L A M A -

Na czas przeżywania Świąt Paschalnych z serca błogosławię

Biskup Łowicki
Andrzej Franciszek Dziuba

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: