reklama

Wielki dzień w kutnowskiej fabryce Pringles

W najbliższy weekend odbędzie się wielkie świętowanie dla pracowników kutnowskiej fabryki Pringles i ich rodzin. Zakład produkujący popularne przekąski obchodzi w tym roku 15-lecie istnienia fabryki Kellogg’s oraz 10-lecie rozpoczęcia produkcji chipsów Pringles.

- R E K L A M A -

– Jesteśmy dumni, że jako fabryka od 15 lat doskonale integrujemy się z kulturą i potrzebami lokalnej społeczności. Prowadzone przez nas działania CSR i liczne inicjatywy naszych pracowników są dowodem na to, jak doskonale rozumieją oni, jak ważne jest dbanie o siebie nawzajem, o ludzi, o rodziny i o nasz biznes – komentuje Ronny Matthijs, dyrektor fabryki w Kutnie.

W najbliższy weekend fabryka organizuje wielkie dwudniowe święto dla swoich pracowników i ich rodzin – piknik z mnóstwem atrakcji dla dzieci i dorosłych.

- R E K L A M A -

– Piknik Family Day to szczególny czas na zapoznanie naszych rodzin z inicjatywami realizowanymi w fabryce. Od ponad dwóch lat prowadzimy innowacyjne Forum Kobiet, które zrzesza, edukuje i daje rozrywkę naszym paniom. Również podczas pikniku będą one mogły skorzystać z warsztatów dietetycznych i stoiska prozdrowotnego – dodaje Marta Janeczko, Senior Operations Manager fabryki Pringles w Kutnie

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w konwencji filmowej, a na zaproszonych gości czekać będą strefy tematyczne takie jak kino bambino, kino kobiece i kino cyfrowe.

- R E K L A M A -

Rodziny wezmą też udział w zwiedzaniu fabryki i prelekcji filmu historycznego. Zapowiada się świetna rodzinna zabawa!

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: