Wiadomości KutnoSportWielki powrót na ławkę trenerską. Paweł Ślęzak rozpocznie pracę w KS-ie Kutno

Wielki powrót na ławkę trenerską. Paweł Ślęzak rozpocznie pracę w KS-ie Kutno

Szykuje się niespodziewany powrót na ławkę trenerską! Pracę w Klubie Sportowym „Kutno” podejmie obecny dyrektor MOSiR-u, Paweł Ślęzak.

- Reklama -

Ślęzak w najbliższym sezonie ma być szkoleniowcem piątoligowych rezerw KS-u Kutno, które do tej pory prowadził Jacek Walczak. Ten z kolei dołączy teraz do sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu, który w sezonie 2020/2021 występować będzie w rozgrywkach III ligi.

- Reklama -

Warto dodać, że Paweł Ślęzak prowadził pierwszy zespół KS-u Kutno pod koniec sezonu 2018/2019, gdy przejął stery po Andrzeju Grzegorku. Za jego kadencji KS wygrał 3 mecze i 4 przegrał. W tym samym sezonie w zwycięskim spotkaniu ze Zjednoczonymi Stryków (2-1) w roli pierwszego trenera wystąpił Dominik Tomczak (obecny trener KS), który zastąpił przebywającego zagranicą Ślęzaka.

Paweł Ślęzak dziś poprowadził zajęcia rezerw KS-u. Udało nam się zamienić kilka słów z nowym szkoleniowcem piątoligowców.

- Reklama -

Zarząd zaproponował mi, aby przejąć drugą drużynę po Jacku Walczaku i zgodziłem się. W końcówce poprzedniej rundy byłem blisko tej drużyny, trochę ją poznałem, a ona mnie. Udało nam się utrzymać w okręgówce i teraz też taki będzie nasz cel – powiedział Panoramie trener Paweł Ślęzak. – Póki dopisuje zdrowie, to będę chciał przekazać zawodnikom swoją wiedzę. Chcę żeby czerpali radość z gry. Tym bardziej, że mogą walczyć o to, aby zostać włączonym do kadry pierwszego zespołu, który będzie grał w III lidze.

Wiele wskazuje na to, że grającym asystentem trenera Ślęzaka zostanie doświadczony Mariusz Jakubowski.

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: