Wielkie emocje na „Kutnowiance”, KS Fair Play Kutno odpadł z Pucharu Polski [ZDJĘCIA]

Po emocjonującym spotkaniu piłkarze KS-u Fair Play Kutno przegrali po dogrywce 2-3 z Kotanem Ozorków i odpadli z okręgowego Pucharu Polski.

- R E K L A M A -

Pierwsza połowa nie wskazywała na to, że ekipa z Kutna zejdzie z boiska w złych nastrojach. Fair Play po golach Zbigniewa Narewskiego i Michała Faryńskiego do przerwy prowadzili 2-0, choć mieli jeszcze kilka sytuacji do podwyższenia wyniku.

Po zmianie stron przyjezdni mocniej przycisnęli i bardzo szybko doprowadzili do remisu, zdobywając drugą bramkę z rzutu karnego. Dodatkowo ozorkowianie trafili w poprzeczkę, a kutnianie praktycznie nie mieli argumentów, by odpowiedzieć. Po 90 minutach był remis 2-2 i do rozstrzygnięcia potrzebna była dogrywka.

W tej o jedną bramkę lepsi okazali się zawodnicy Kotana, którzy ponadto zmarnowali kilka dogodnych sytuacji. Ekipa Fair Play w ostatnich minutach rzuciła się do ataku, jednak nie była w stanie zmienić losów spotkania i kutnianie ostatecznie przegrali 2-3.

KS Fair Play Kutno 2-3 Kotan Ozorków
Gole dla Kutna: Zbigniew Narewski, Michał Faryński

Skład KS Fair Play Kutno: Arnista – Wiśniewski, Matuszewski, Góral, Woźniak, Paradowski, Jędrzejczak, Faryński, Woźniak, Koniuszy, Narewski