reklama

Wigilia Miejska w Kutnie. Przez centrum przeszła świąteczna parada! – ZDJĘCIA

W najlepsze trwa Wigilia Miejska w Kutnie. Przez centrum miasta przeszła parada świąteczna! Teraz czas na atrakcje na Placu Wolności.

- R E K L A M A -

O godzinie 15:30 z Placu Piłsudskiego na Plac Wolności wyruszyła liczna parada świąteczna, na czele której stanęła Orkiestra Dęta OSP Kutno. Udział w niej wzięli także mieszkańcy, harcerze oraz samorządowcy na czele z prezydentem Kutna Zbigniewem Burzyńskim, wiceprezydentami Zbigniewem Wdowiakiem i Jackiem Boczkają oraz przewodniczącym Rady Miasta Kutno Mariuszem Sikorą.

Gdy parada dotarła na Plac Wolności, prezydent Zbigniew Burzyński złożył mieszkańcom świąteczne życzenia. Włodarz Miasta Róż od harcerzy z Hufca ZHP Kutno otrzymał „Betlemejskie Światło Pokoju”.

- R E K L A M A -

Na Placu Wolności dziś jeszcze sporo atrakcji. Przewidziano inwazję Mikołajów, Jasełka na Wysokościach – czyli happening i animacje Teatru Scena Kalejdoskoop, koncert galowy kutnowskiego festiwalu kolęd i pastorałek, wigilijny poczęstunek oraz kolędowanie z Zespołem Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej.

Zdjęcia: Stasiak Fotografia / Kutnowski Dom Kultury
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: