REKLAMA
wtorek, 28, czerwiec 2022
REKLAMA

Wkrótce Eksplozja Kolorów w Kutnie! Szykujcie się na wyjątkową imprezę

Po dwóch latach przerwy Eksplozja Kolorów wraca do Kutna! Wiadomo już kiedy i gdzie odbędzie się kolejna najbardziej kolorowa impreza w naszym mieście.

poniżej dalsza część artykułu

„Widzimy się już 9 lipca na terenie Placu Piłsudskiego w Kutnie. Wyrzuty kolorów między 16.00 a 20.00. Będzie mnóstwo atrakcji, konkursy z nagrodami i wiele innych” – informuję organizatorzy Eksplozji Kolorów.

Czym jest Eksplozja Kolorów?

poniżej dalsza część artykułu

To popularna zabawa polega na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi Kolorów Holi®, które tworzą wielką barwną chmurę! Całe wydarzenie wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze! To idealne miejsce, aby się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia.

„Jesteśmy pionierem kolorowych imprez w Polsce, zorganizowaliśmy kilkadziesiąt Festiwali Kolorów i kilkaset Eksplozji Kolorów na terenie całego kraju, uczestnicy co roku wracają, aby razem z nami się bawić i obsypywać Kolorami Holi®” – komentują organizatorzy wydarzenia.

poniżej dalsza część artykułu

Kolory Holi® to barwny, sypki puder, który jest przyjazny środowisku i bezpieczny dla zdrowia. Nie powoduje on podrażnień ani uczuleń, posiada odpowiednie certyfikaty UE. Dlatego przypominamy, że ze względu bezpieczeństwa nie można przynosić własnych kolorów innych niż Kolory Holi®. Nasze kolory łatwo zmywają się ze skóry i ubrań!
Kolory Holi® będą dostępne do zakupienia na wydarzeniu!

reklama

Warto przeczytać:

reklama