Wiadomości KutnoKutnoWkrótce otwarcie nowego sklepu. Tej sieci w Kutnie jeszcze nie było

Wkrótce otwarcie nowego sklepu. Tej sieci w Kutnie jeszcze nie było

Już wkrótce w Kutnie pojawić ma się nowy sklep sieci dotąd nieobecnej w naszym mieście – informuje profil Invest in Kutno. To już kolejne wieści o pojawieniu się nowego sklepu w Mieście Róż w ostatnich dniach.

- Reklama -

Kilka dni temu informowaliśmy o planowanym otwarciu sklepu Sinsay, który będzie mieścił się w budowanej galerii handlowej przy ul. Żwirki i Wigury, a teraz dotarły do nas kolejne wieści dotyczące otwarcia nowego sklepu w Kutnie.

- Reklama -

Chodzi o sieć handlową TEDi, która w związku z otwarciem placówki w Kutnie poszukuje aktualnie chętnych do pracy na stanowisku kierownika sklepu. Na razie nie wiadomo jednak, gdzie mieścić będzie się sklep, ani kiedy odbędzie się jego otwarcie.

O sieci TEDi:

TEDi to europejska sieć sklepów z artykułami gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i artykułami dekoracyjnymi.

- Reklama -

Ponad 2.400 sklepów w całej Europie, około 20.000 pracowników w 9 krajach – tym założone w 2004 roku w Dortmundzie przedsiębiorstwo należy do wiodących firm w branży  oferującej Klientom artykuły pierwszej potrzeby w każdym gospodarstwie domowym.

W naszych sklepach oferujemy bardzo szeroki wybór – od artykułów warsztatowych i służących do majsterkowania, przez artykuły kosmetyczne, drogeryjne i toaletowe, po akcesoria i karmy dla zwierząt. W naszej ofercie Klienci odnajdą także bardzo szeroką gamę artykułów służących do utrzymania czystości – czytamy na stronie sieci TEDi.

fot. TEDi.com

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: