Wkrótce w Krośniewicach „Zakazane piosenki”

Zapraszamy na widowisko pełne emocji, bowiem przeniesiemy się do czasu II wojny światowej. Opowiemy o cierpieniu, o stracie, ale też pokażemy, czym cieszyli się ludzie w tamtym okresie. W programie spektaklu znajdą się utwory poważne, przejmujące (jak np. ,,Warszawo ma”) i lekkie, dzięki którym łatwiej było znieść trud i strach codziennego dnia w czasie okupacji. Elementy wojennej grozy i wojennej satyry będą się przeplatały.

- R E K L A M A -

Spektakl jest efektem warsztatów teatralnych i wokalnych zorganizowanych przez Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach. Wystąpią uczestnicy zajęć, niemal wyłącznie amatorzy. Jedynie muzycy (pianista, skrzypaczka) to osoby profesjonalnie przygotowane do swoich ról. Trzeba jednak podkreślić, że w Krośniewicach i okolicy mieszka wiele osób znakomicie śpiewających i wielu utalentowanych aktorów, dlatego rezultat warsztatowej pracy na pewno zadowoli odbiorców.

W programie wieczoru zaplanowano również wspólne śpiewanie wojennych piosenek przez wszystkich zgromadzonych w sali. Każdy z widzów otrzyma miniśpiewniczek z tekstami.

- R E K L A M A -

Widowisko ,,Zakazane piosenki” to finałowe wydarzenie projektu ,,Stąd do przeszłości… – od niepodległości do okupacji”. Spektakl odbędzie się 26 i 27 października 2019r. o godz. 17.00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury OSPa (ul. Targowa 15). W instytucji dostępne są wejściówki dla widzów.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: