Władze powiatu i senator z mikołajkową wizytą w przedszkolu w SOSW nr 1 w Kutnie (ZDJĘCIA)

Daniel Kowalik – Starosta Kutnowski oraz Marek Kubasiński, Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego obecni byli na Mikołajkowym pasowaniu na przedszkola w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 im. Marii Konopnickiej w Kutnie. Na uroczystym, w świątecznym klimacie, wydarzeniu obecny był także Przemysław Błaszczyk, Senator RP.

Uroczystość rozpoczęła się powitaniem gości, następnie przedszkolaki wraz z rodzicami wystąpili w muzycznym przedstawieniu artystycznym. Po występie rozpoczęło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka, którego dokonał Przemysław Błaszczyk, Senator RP oraz Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski. Marek Kubasiński, Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego każdego pasowanego przedszkolaka odznaczył wyjątkowym medalem upamiętniającym tę chwilę.

– Bardzo się cieszę, że zarząd Powiatu Kutnowskiego zdecydował się na to, by taki oddział przedszkolny powstał. A przede wszystkim cieszę się, że Państwo zdecydowaliście się, by swoje pociechy tutaj przysłać, by mogły już od najmłodszych lat rozwijać się. Ogromne podziękowania dla pani dyrektor i całego personelu za przygotowanie dzisiejszego wydarzenia, bardzo wyjątkowego. Gratuluję i życzę powodzenia – mówił Przemysław Błaszczyk, Senator RP.

– Szanowni Państwo, chciałbym w imieniu swoim i całego zarządu Powiatu Kutnowskiego pogratulować przede wszystkim pasowanym przedszkolakom. To bardzo ważny dzień w Waszym życiu.  Mam nadzieję, że dzisiejsze pasowanie wszystkim się podobało, że będziecie dumnymi przedszkolakami tego oddziału. Gratuluję również wspaniałego przedstawienia artystycznego, które bardzo miło się oglądało – mówił Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski.

Następnie Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski wręczył przedszkolakom z okazji, podwójnej – tj. Mikołajki oraz pasowanie na przedszkolaka, drobne upominki, które wywołały ogromny uśmiech na ich twarzach.
Nie przegap: