Władze powiatu na zakończeniu roku szkolnego w SOSW nr 2 w Kutnie [ZDJĘCIA]

Wicestarosta Anna Konwerska była obecna dziś na zakończeniu roku szkolnego 2023/2024 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Nr 2 w Kutnie.

- R E K L A M A -

Podczas uroczystości Dyrektor SOSW Nr 2 w Kutnie – Joanna Grabska wręczyła świadectwa wraz z nagrodami, a także Dyplomy Starosty Kutnowskiego za wyróżniające wyniki w nauce.

Uczniowie przygotowali również występy artystyczne, a absolwenci pożegnali całą społeczność szkolną. Z dniem dzisiejszym na zasłużoną emeryturę odeszła Marzena Kurpiewska – była Dyrektor SOSW Nr 2 w Kutnie.

- R E K L A M A -

– Ogromne podziękowania za tyle lat oddanej pracy, za poświęcenie i zaangażowanie oraz wkład w rozwój edukacyjny wielu uczniów. Jestem niezwykle wdzięczna Pani za niezłomną determinację i poświęcenie dla dobra innych. Życzę spokojnej i pełnej radości emerytury oraz odpoczynku i realizacji wszystkich marzeń. Wszystkim uczniom serdecznie gratuluję wyników w nauce, każdy z Was pracował na swój wynik sumiennie cały rok. Życzę Wam bezpiecznych wakacji, uśmiechu, słońca i naładowania baterii na kolejny rok szkolny – mówiła Anna Konwerska – Wicestarosta Kutnowski

– Życzę Wam kochani uczniowie dużo szczęścia, radości, spokojnych i bezpiecznych wakacji, żebyśmy mogli się wszyscy spotkać w nowym roku. Gratuluję zakończenia tego roku szkolnego, jest to wielkie osiągnięcie. Mam nadzieję, że wiedza i doświadczenie nabyte w tym roku będą motywacją do dalszej pracy. Dziękuję także całej kadrze pedagogicznej za wkład w rozwój naszych podopiecznych. Gdyby nie Wasza ciężka praca nie moglibyśmy liczyć na tak ogromne efekty – dodaje Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski.

(Powiat Kutnowski)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: