REKLAMA
środa, 10, sierpień 2022
REKLAMA

Władze powiatu na zakończeniu roku szkolnego w SOSW nr 1 w Kutnie i w Nowem [ZDJĘCIA]

Władze powiatu kutnowskiego w piątek z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022 pojawili się w placówkach oświatowych. Starosta Daniel Kowalik zawitał do SOSW nr 1 w Kutnie, a członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego Tomasz Walczewski przybył do szkoły w Nowem.

poniżej dalsza część artykułu

W piątek 24 czerwca 2022 roku Starosta Kutnowski Daniel Kowalik, obecny był na zakończeniu roku szkolnego w Specjalnym Ośrodku Szkolno–Wychowawczym im. Marii Konopnickiej w Kutnie.

– Chciałbym serdecznie pogratulować owocnego roku dla ośrodka. Ogromne gratulacje dla całej kadry pedagogicznej oraz niepedagogicznej. Dodatkowo życzę Wam kochani spokojnych i bezpiecznych wakacji. Byście ten czas spędzili jak najlepiej i żebyśmy spotkali się szczęśliwie w przyszłym roku – mówił Starosta Kutnowski Daniel Kowalik.

poniżej dalsza część artykułu

Z końcem roku po 40 latach pracy na zasłużoną emeryturę odchodzi Iwona Agacka. Z tej okazji Starosta Kutnowski złożył na jej ręce kwiaty i serdeczne gratulacje.

Podczas uroczystości Starosta Kutnowski Daniel Kowalik, dyrektor SOSW Grzegorz Chojnacki, wicedyrektor SOSW Marlena Michalska oraz Elżbieta Jałowska wręczyli uczniom wyróżnienia dla najlepszych uczniów oraz absolwentów oraz nagrody za udział w konkursach, zachowanie oraz aktywność.

poniżej dalsza część artykułu

Zakończenie roku szkolnego w SOSW uświetniły występy artystyczne absolwentów w postaci piosenek.

Walczewski na zakończeniu roku szkolnego w Nowem

Z kolei na zakończeniu roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Gen. Władysława Andersa w Nowem w gm. Krośniewice obecny był Tomasz Walczewski, członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego. Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w parafii św. Floriana w Nowem, a msze odprawił ks. Krzysztof Kuśmirek.

Podczas zakończenia roku odbyło się pożegnanie klas 8 oraz pani dyrektor Grażyny Sochackiej, która przechodzi na emeryturę.

– Serdeczne życzenia dla pani dyrektor z okazji przejścia na emeryturę. Życzę żeby te wolne chwile mogła pani spędzić z rodziną oraz odpocząć. Również życzę dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności i wielu chwil wytchnienia. A dzieciakom życzę wesołych, udanych i bezpiecznych wakacji. Odpocznijcie i wróćcie do szkół naładowani pozytywną energią – mówił Tomasz Walczewski, członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

W podziękowaniu za organizację pikniku „Bezpieczny Powiat” w szkole, klasy 8 wręczyły kwiaty Tomaszowi Walczewskiemu, Członkowi Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

(Źródło: Powiat Kutnowski)reklama

Warto przeczytać:

reklama