reklama
reklama

Włamał się do samochodu, wpadł w ręce kutnowskich policjantów

Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kutnie zatrzymali 36-latka, podejrzanego o usiłowanie kradzieży z włamaniem do samochodu. Wpadł w ręce mundurowych dzięki czujności właściciela pojazdu.

- R E K L A M A -

15 kwietnia 2024 roku w godzinach porannych policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że do jednego z zaparkowanych aut na terenie Kutna włamał się mężczyzna. Zgłaszającym był właściciel pojazdu – który naszedł sprawcę, a ten spłoszony opuścił pojazd i uciekł. Właściciel pojazdu od razu udał się za mężczyzną, jednocześnie dzwoniąc na policję.

Na miejsce natychmiast skierowane zostało Ogniwo Patrolowo – Interwencyjne Wydziału Prewencji KPP w Kutnie. Dzięki szybkiej i sprawnej reakcji policjantów oraz współpracy właściciela pojazdu, mundurowi na jednej z ulic Kutna zatrzymali podejrzanego mężczyznę. Dodatkowo okazało się, że 36-latek posiada przy sobie substancje psychotropowe. Wezwany na miejsce zdarzenia technik kryminalistyki zabezpieczył ślady.

- R E K L A M A -

Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Zebrany materiał dowodowy, pozwolił na postawienie podejrzanemu zarzutu usiłowania kradzieży z włamaniem do samochodu. Mężczyzna odpowie również za posiadanie substancji psychotropowych. Za te przestępstwa grozić mu może  kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(KPP Kutno)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: