Właściwy wybór wózka wielofunkcyjnego

Każdy rodzic kiedyś musiał dokonać wyboru dotyczącego zakupu odpowiedniego wózka dla dziecka, wiele z rodziców staje przed taką decyzją obecnie lub część z nich dostaje wózek w prezencie.

- R E K L A M A -

Jednak wybór właściwego wózka wielofunkcyjnego nie jest tak prostym wyborem jakby się wydawało, ponieważ współczesny rynek sprzedaży jest wysoce nasycony wszelkimi produktami dla dzieci, dlatego też decyzja jest dość trudna. Przy wyborze odpowiedniego wózka należy wziąć pod uwagę, czy wózek będzie potrzebny dla kolejnych dzieci, dlatego wózek powinien być solidny i trwały, żeby można było z niego korzystać przez kilka następnych lat.

Wybór odpowiedniego wózka nie jest łatwą sprawą, z uwagi na to, że każdy wózek odznacza się wieloma zaletami i trudno jest dokonać tego właściwego wyboru, kiedy w sklepach dostępnych jest tak wiele atrakcyjnych modeli. Przy wyborze najodpowiedniejszego wózka należy zwrócić uwagę na to, czy jest bezpieczny, czy jest funkcjonalny, czy będzie wygodny dla dziecka i dla opiekuna.

- R E K L A M A -

Wielofunkcyjny wózek X-Lander X-Pulse, to wózek lekki jak na wózek wielofunkcyjny, posiada aluminiową, lekką ramę, w której umieszcza się gondolę wózka. Mimo tak lekkiej ramy i wrażenia nietrwałości szkieletu, rama wózka, mimo że jest aluminiowa, jest niezwykle mocna i trwała, przystosowana do utrzymywania ciężarów.

Wózek X-Lander X-Pulse z wygodną i trwałą ramą, łatwo i prosto się składa, w postaci złożonej zajmuje mało miejsca, łatwiej jest przewozić ramę w bagażniku samochodu, czy wnieść wózek po schodach. Wózek wygodnie się prowadzi, po każdej nierówności terenu z jakim wózek ma styczność, umożliwia to sprawna amortyzacja kół wózka, niezwykle gładka skrętność kół, z pompowanymi szerokimi kołami.

- R E K L A M A -

Przednie koła piankowe, odporne na uszkodzenia, ponieważ są bardziej narażone na otarcia i uderzenia. Kosz na zakupy ma charakter otwarty, bez problemu i wygodnie można umieszczać zakupy i rzeczy swoje i dziecka w szerokim koszu.

Wielofunkcyjność wózka X-Lander X-Pulse umożliwia oczywiście wpięcie tradycyjnie gondoli ale również fotelika samochodowego z pomocą odpowiednich adapterów, dzięki czemu, podróżowanie jest dla malucha znacznie bardziej komfortowe i mniej stresujące, niż podczas przenoszenia go z fotelika do gondoli.

Niezwykłą zaletą wielofunkcyjnego wózka X-Lander X-Pulse jest przedłużana rączka teleskopowa, którą można dopasować do osoby prowadzącej wózek. W wózku został wbudowany odpowiedni system oświetlenia led, który został umieszczony w dolnym podnóżku wózka, co sprawia, że szczególnie podczas wieczornych spacerów wózek będzie widoczny, a maluch bardziej bezpieczny.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: